23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині розшукується 99 безвісти зниклих осіб Роздрукувати

Перша у 2019 році інформаційна зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України відбулась 7 лютого. У її роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутати  Сергій Кривешко, Григорій Зозуля, Олексій Бородій, Петро Одарченко, Сергій Стаднік, Андрій Мельник, Юрій Семенюк, Володимир Василишен.
Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області – начальник кримінальної поліції Олександр Цимбалюк поінформував  про виконану роботу з 2018 рік. Зазначив, що збільшилась кількість шахрайств.
– На першому місці стоять шахрайства, потерпілими у яких є фермери, - говорить Олександр Вікторович. – Приїжджають «бізнесмени», пропонують гарну ціну за сільгосппродукцію, завантажують товар і їдуть, не розраховуючись. На другому місці за кількістю історії «Ваш син у поліції». Найгучнішим був випадок у Літинському  районі, коли 77-річна жінка віддала таким чином 7000 доларів. Загалом цього року зареєстровано 97 шахрайств. 
З початку року до Єдиного реєстру досудових розслідувань унесено інформацію про вчинення 1768 кримінальних правопорушень. Від злочинних проявів потерпіло 709 громадян. Жертвами вчинення кримінальних правопорушень стали 12 дітей, 254 жінки, 106 пенсіонерів та один іноземець. Внаслідок вчинення кримінальних правопорушень загинуло 32 громадянина.
У 2019 році зареєстровано 4 умисних вбивств, 10 фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень та 6 фактів нанесення тяжких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками. Залишається не розкритими три розбійні напади (у Вінницькому відділі, Вінницькому районному та Погребищенському відділеннях поліції). 
До ЄРДР внесено інформацію про 3 зґвалтування. Зареєстровано 20 пограбувань. Не розкритими залишається 8 пограбувань (три по Лівобережному, по одному у Вінницькому, Вишенському, Крижопільському, Тростянецькому, Липовецькому підрозділах поліції).
Зареєстровано 4 кримінальні правопорушення, пов’язані з незаконним заволодінням транспортними засобами. Нерозкритими залишаються 3 кримінальні провадження. 
Протягом звітного періоду зареєстровано 406 крадіжок, серед них 40 – квартирні крадіжки. 
Зареєстровано 2 факти створення або утримання місць розпусти і звідництва, з яких по жодному особам не повідомлено про підозру в їх учиненні. З початку року викрито один факт торгівлі людьми та 2 факти ввезення, виготовлення, збуту і розповсюдження порнографічних предметів.
Станом на 01.01.2019 року підрозділами ГУНП розшукувалось 1615 злочинців, протягом поточного року оголошено в розшук – 23 та розшукано – 35. 
На початок року розшукувалось 99 безвісти зниклих осіб. Протягом звітного періоду поточного року оголошено в розшук 16 осіб, розшукано – 22. Залишається не встановленим місце перебування 93 осіб. Станом на 01.01.2019 року встановлювались особи 34 невпізнаних трупів. 
За звітний період у сфері незаконного обігу наркотиків зареєстровано 121 кримінальне правопорушення. Задокументовано 4 кримінальних правопорушень, пов’язаних із організацією та утриманням наркопритонів та одну нарколабораторію. Злочини документувались лише у Тростянецькому, Чечельницькому, Жмеринському та Могилів-Подільському підрозділах поліції.
Задокументовано 37 фактів збуту наркотиків. Злочини, пов’язані зі збутом наркотиків документувались лише Вінницьким, Лівобережним, Київським, Вишенським, Бершадським, Крижопільським, Теплицьким та Тульчинським підрозділами поліції.
У січні 2019 року на автошляхах Вінниччини скоєно 131 ДТП. Серед них – 28 ДТП з потерпілими, в яких загинуло 8 та травмовано 43 особи.
Причинами скоєння ДТП з потерпілими є перевищення встановленої швидкості руху, порушення правил обгону, виїзд на смугу зустрічного руху недотримання дистанції та керування водіями у стані сп’яніння.
Також на зустрічі заступник начальника управління – начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління патрульної поліції у Вінницькій області повідомив, про те що було затримано 2897 осіб, які перебували у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. За завітний період розкрито 1053 злочини, з них: 469 це наркозлочини, 174 – підробка документів.
У 2018 році у ДТП на дорогах області було травмовано 221 особу та 25 загинуло. 
У рамках програми «Шкільнй офіцер» проведено 231 зустріч, яка охопила 15631 дитину.
За результатами роботи у 2018 році  вінницькі патрульні поліцейські  отримали відзнаку «Краще управління патрульної поліції» від Національної поліції України. Як зазначив  Олександр В’ячеславович, з 26 критеріїв по 25 вінницькі патрульні отримали найвищі оцінки. 
Нагадаємо, що зустрічі з депутатами проводяться згідно з вимогами статті 88 Закону України «Про Національну поліцію», відповідно до якої керівники територіальних органів поліції повинні не менше одного разу на два місяці проводити відкриті зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування на рівнях областей, районів, міст та сіл з метою налагодження ефективної співпраці між поліцією та органами місцевого самоврядування і населенням. На таких зустрічах обговорюється діяльність поліції, визначаються поточні проблеми та обираються найефективніші способи їх вирішення.
Наступна зустріч з керівництвом Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України з представниками органів місцевого самоврядування відбудеться 4 квітня.

 

Повернутись Створено: 7 лютого 2019 року, 14:57
Оновлено: 7 лютого 2019 року, 15:05
Переглядів: 496

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація