28 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться засідання 16 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Чергова сесія обласної Ради відбудеться 28 січня

    Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий видав розпорядження про скликання чергової 16-ї сесії обласної Ради 8 скликання. Вона відбудеться 28 січня. У порядку денному – 10 питань. Пленарне засідання сесії відбудеться з дотриманням встановлених правил і норм щодо карантину та з використанням відповідних засобів індивідуального захисту. Пр ....

  • Вінницька обласна програма «Питна вода»: громади можуть подавати заявки на участь до 15 лютого

    Вінницька обласна Рада 1 січня 2022 року розпочала прийом документів для участі в конкурсному відборі проєктів будівництва/реконструкції мереж і споруд водопостачання та водовідведення у рамках обласної програми «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки. Згідно із рішенням 15 сесії обласної Ради 8 скликання від 24 грудня 202 ....

  • У громадах Вінницької області завершився перший етап конкурсу «Комфортні громади»

    На Вінниччині завершився перший етап конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 рік. Загалом для участі у ньому було подано 173 проєкти. Після схвалення на місцевому рівні 141 проєкт від 58 територіальних громад перейшов на другий обласний етап. До 14 січня вони мають пройти аналіз на відповідність технічним вимогам та комплектність. ....

На Вінниччині Садибу Подільського Чарівника уже відвідали майже 7 тисяч дітей Роздрукувати

Продовжує приймати гостей Садиба Подільського Чарівника, яка діє у Вінниці на території «Подільського зоопарку». Для маленьких відвідувачів там проводяться розважальні та святкові заходи, що відбуваються під патронатом голови Вінницької обласної Ради Вячеслава Соколового. Із початку новорічно-різдвяних свят на гостини до Подільського Чарівника уже завітали майже 7 тисяч дітей з Вінницької та інших областей України.

13 січня Садибу Подільського Чарівника відвідали 160 дітей із Жмеринської територіальної громади. Серед відвідувачів Садиби Чарівника - вихованці Жмеринського інклюзивно-ресурсного центру.

- Ми щиро прагнемо створити новорічний настрій та подарувати свято дітям із кожного куточка області, - каже голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. - Садиба Подільського Чарівника почала працювати цього року і уже стала однією з найцікавіших новорічно-різдвяних локацій для дітей не лише Вінницької області, але й усього Подільського регіону. Дякую усім, хто доклав зусиль до втілення дитячих мрій. Зокрема, депутатам Вінницької обласної Ради та головам територіальних громад, які взяли на себе значну частину організаційних питань.

Приїзд маленьких жмеринчан організували депутат Вінницької обласної Ради Олег Легеза спільно зі Жмеринською міською радою.

- Дуже гарна ініціатива голови обласної Ради – подарувати дітям свято, щоб вони відчули себе у центрі уваги, - каже перший заступник Жмеринського міського голови Костянтин Тимунь. – Сьогодні тут діти з нашого інклюзивного центру, із багатодітних сімей, а також діти, які потребують підвищеної соціальної опіки.

За словами депутата обласної Ради Олега Легези, візит до Садиби Подільського Чарівника уже організовано для 310 дітей зі Жмеринської територіальної громади. Загалом планується, що  її відвідають понад 500 дітей з усіх населених пунктів громади.

Крім розважальної програми, для маленьких гостей цього дня був проведений майстер-клас із розпису новорічних іграшок. Власноруч розмальовані сніжинки, сніговички та «миколаї» діти забрали із собою як святкові сувеніри і ялинкові прикраси.

- Ми організували цей захід для особливих дітей, щоб разом помріяти і створити ще одне маленьке свято. Наприклад, сніжинки діти розмальовували не тільки білим чи блакитним кольором, а такими, які самі собі обрали, - розповіла радниця голови Вінницької обласної Ради з питань молодіжної політики Ірина Лозова.

Катерина Мазур - одна з тих, хто цього дня разом з дітьми приїхали на гостину до Подільського Чарівника. Вона - мама трьох дітей з особливими потребами, і каже, що це  перший візит її дітей у Подільський зоопарк.

- Захід і святкова програма нам дуже сподобалися. І ми дуже вдячні за запрошення. Для нас важливо, що наші діти з особливостями розвитку, з особливими потребами змогли відвідати такий чудовий захід. Це дуже цінна підтримка для нас, - поділилася враженнями Катерина Мазур.

Довідково.

Усю інформацію про роботу Садиби Подільського Чарівника та новорічно-різдвяну програму можна отримати у «Подільському зоопарку» за телефоном 068-160-62-04. 

Щоденні новорічно-різдвяні програми Садиби Подільського чарівника тривають по 19 січня. У програмі: хороводи біля ялинки, флешмоб за участю Подільського Чарівника та його казкових фей, відвідання Садиби Подільського Чарівника, екскурсія зоопарком, фотосесії. Взяти участь у програмі може кожен відвідувач Подільського зоопарку.

Садиба Подільського Чарівника на території зоопарку є складовою проєкту «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля» департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, здійсненного коштом програми секторальної підтримки Європейського Союзу.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 13 січня 2022 року, 16:15 Переглядів: 363

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація