9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині стартує обласний конкурс журналістських робіт Роздрукувати

Під час засідання чергової 13-ої сесії депутати проголосували за підтримку проекту рішення обласної Ради «Про  Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Метою цього конкурсу є підвищення обізнаності населення України про можливості й переваги реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращі практики і позитивні зрушення, які є результатами цієї реформи, через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у регіональних ЗМІ.

Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» буде проводитися в рамках виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки задля сприяння демократичним змінам в Україні через підвищення обізнаності й прихильності населення до реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади. Він базуватиметься на методології Ради Європи, експерти якої сприятимуть реалізації конкурсу.

Серед основних завдань конкурсу – збільшення кількості та якості інформаційних матеріалів у ЗМІ щодо переваг і здобутків реформи місцевого самоврядування та підсилення інтересу представників ЗМІ до висвітлення інформації про кращі практики та результати вдосконалення системи місцевого самоврядування в громадах області; поширення позитивного досвіду впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращих практик територіальних громад і органів місцевого самоврядування області, спрямованих на збільшення ефективності місцевої влади, розбудову спроможності громад та збільшення добробуту населення; привернення уваги населення області й зацікавлених сторін до широкого спектру позитивних аспектів та прикладів розвитку громад області.

Учасниками конкурсу зможуть стати автори матеріалів, розміщених у друкованих та електронних ЗМІ усіх типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) та форм власності (державної, приватної, комунальної), які отримали підтвердження щодо реєстрації своїх аплікаційних конкурсних заявок.

Переможці визначатимуться в 3-х номінаціях: «Краща онлайн-публікація», «Краща стаття», «Кращий радіоматеріал або відеоматеріал». Конкурсні матеріали оцінюватимуться в межах номінацій, відповідно до типу ЗМІ: онлайн-медіа, друковані видання, теле- та радіо компанії.

На конкурс приймаються роботи, які були оприлюднені в період з 1 квітня 2016 року по 1 квітня 2017 року. Переможців буде оголошено до Дня журналістики, 6 червнія 2017 року.

 

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2016 року, 15:40 Переглядів: 951

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація