Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині стартувала четверта фаза «Підтримки децентралізації в Україні» DЕSPRO Роздрукувати

15 березня відбулось урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво між Швейцарсько-Українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DЕSPRO та Вінницькою обласною Радою та облдержадміністрацією.

На офіційній зустрічі участь у заході взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин, керівники структурних департаментів облдержадміністрації.

Міжнародний проект DЕSPRO представляли керівник проекту в Україні Оксана Гарнець, експерт з питань публічних послуг та моніторингу проекту В’ячеслав Сороковський, експерт з питань поводження з відходами проекту Дмитро Лазненко та спеціаліст з PR проекту Анастасія Голотенко.

–  Хочу зазначити, що не зі слів, а конкретно протягом десяти років співпраці з Швейцарсько-Українським проектом брав активну участь у реалізації спільних проектів. Сподіваюсь на продовження плідної співпраці щодо питань реалізації програм «Питна вода» та поводження з твердими побутовими відходами, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

–  У четвертій фазі проекту DЕSPRO ми розпочинаємо новий етап співпраці, – повідомила керівник проекту Оксана Гарнець. – У Вінницькій області ми продовжуємо працювати саме в напрямі покращення умов водопостачання та водовідведення для населення. Основний і головний акцент ми будемо роботи саме на поводженні з твердими побутовими відходами на етапі його впровадження. Інноваційний елемент нашої співпраці – це удосконалення механізму регіонального кредитування місцевого населення, в цьому напрямі співпрацюватимемо з Обласним фондом сприяння інвестиціям та будівництву.

Після обговорення основних аспектів подальшої спільної діяльності у сфері децентралізації та місцевого самоврядування, розвитку інфраструктури і вирішення соціальних питань сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Від Вінниччини офіційний документ скріпили своїми підписами голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій, а Оксана Гарнець – від  Міжнародного проекту DЕSPRO.

Повернутись Створено: 15 березня 2018 року, 16:16 Переглядів: 493

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація