23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині стартувала четверта фаза «Підтримки децентралізації в Україні» DЕSPRO Роздрукувати

15 березня відбулось урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво між Швейцарсько-Українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DЕSPRO та Вінницькою обласною Радою та облдержадміністрацією.

На офіційній зустрічі участь у заході взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин, керівники структурних департаментів облдержадміністрації.

Міжнародний проект DЕSPRO представляли керівник проекту в Україні Оксана Гарнець, експерт з питань публічних послуг та моніторингу проекту В’ячеслав Сороковський, експерт з питань поводження з відходами проекту Дмитро Лазненко та спеціаліст з PR проекту Анастасія Голотенко.

–  Хочу зазначити, що не зі слів, а конкретно протягом десяти років співпраці з Швейцарсько-Українським проектом брав активну участь у реалізації спільних проектів. Сподіваюсь на продовження плідної співпраці щодо питань реалізації програм «Питна вода» та поводження з твердими побутовими відходами, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

–  У четвертій фазі проекту DЕSPRO ми розпочинаємо новий етап співпраці, – повідомила керівник проекту Оксана Гарнець. – У Вінницькій області ми продовжуємо працювати саме в напрямі покращення умов водопостачання та водовідведення для населення. Основний і головний акцент ми будемо роботи саме на поводженні з твердими побутовими відходами на етапі його впровадження. Інноваційний елемент нашої співпраці – це удосконалення механізму регіонального кредитування місцевого населення, в цьому напрямі співпрацюватимемо з Обласним фондом сприяння інвестиціям та будівництву.

Після обговорення основних аспектів подальшої спільної діяльності у сфері децентралізації та місцевого самоврядування, розвитку інфраструктури і вирішення соціальних питань сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Від Вінниччини офіційний документ скріпили своїми підписами голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій, а Оксана Гарнець – від  Міжнародного проекту DЕSPRO.

Повернутись Створено: 15 березня 2018 року, 16:16 Переглядів: 469

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація