23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині стартувала щорічна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу – в твоїх руках» Роздрукувати

29 березня, в рамках традиційної Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках», на Вінниччині пройшов загальнообласний день посадки лісу. В озелененні взяли участь працівники обласної Ради під керівництвом першого заступника голови Ігоря Кревського, а також представники шкільного лісництва – учні Гриженецької загальноосвітньої школи Тиврівського району.

Така акція проводиться декілька років поспіль під егідою Державного агентства лісових ресурсів України з метою привернення уваги громадськості та молоді до важливого і відповідального процесу – збільшення площі лісів. В цьому році її початок співпав зі святкуванням Всесвітнього дня лісу.

Впродовж кількох годин працівниками обласної Ради та облдержадміністрації було посаджено дев’ять тисяч сіянців різних порід дерев на площі 2,5 га, що належить Демидівському лісництву Вінницького району. Зазначену ділянку засадили дубом звичайним, грушею та черешнею лісовою, а також горіхом чорним.

Цьогоріч площа лісів області збільшиться на 1200 га. Однак, щоб досягти на Вінниччині показників оптимальної лісистості, треба посадити ще 30 тис. гектарів лісу.

Акція «Майбутнє лісу – в твоїх руках» триватиме до 20 квітня, коли в Україні відзначатиметься День довкілля. 

Повернутись Створено: 31 березня 2014 року, 20:12 Переглядів: 1689

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація