23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині стартував 2-ий етап конкурсу проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» Роздрукувати

3 вересня у Вінниці відбулась нарада з питань проведення 2-го етапу конкурсу для громад Вінниччини проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». У засіданні взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, представники Українського фонду соціальних інвестицій, очільники райдержадміністрацій та районних рад, а також відповідальні особи за грантову діяльність.

– Ми відкриваємо чергову сторінку в залученні інвестицій у Вінницьку область і сьогодні ми вдячні представникам Фонду за те, що в рамках двосторонніх відносин є можливість продовжити нашу співпрацю. Підтверджую, що всі зобов’язання щодо умов фінансування, взяті Вінниччиною, будуть виконуватися, – запевнив голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, відкриваючи нараду.

Виступаючи перед присутніми, директор Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Сергій Шигірт повідомив, що Фонд, який сьогодні реалізує інвестиційні програми, має своє представництво у Вінницькій, Кіровоградській та Львівській областях.

– Ваша область дуже активно взяла участь у зазначеній програмі і на 100% виконала всі зобов’язання щодо співфінансування. Ми успішно працюємо з трьома вашими районами – Козятинським, Піщанським та Ямпільським і на сьогоднішній день у цих районах вже виконані роботи на суму 1 млн. 775 тис. грн., – зазначив Сергій Шигірт.

 

Він наголосив, що, «враховуючи нинішню складну суспільно-політичну ситуацію в державі і те, що на розвиток соціального напряму коштів не вистачає, Український фонд соціальних інвестицій вирішив розширити свою діяльність у нашій області, вийшовши за межі трьох районів, аби допомогти всім бажаючим громадам відновити їхню співучасть, насамперед, у розвитку соціальних напрямів».

Сергій Шигірт поінформував, що в рамках вказаної програми здійснюється, зокрема, інвестування таких соціальних об’єктів як загальноосвітні школи та дошкільні навчальні заклади; ФАПи та амбулаторії; водогони та сільські будинки культури.

 

Також в ході засідання представники Українського фонду соціальних інвестицій ознайомили присутніх з умовами 2-го етапу конкурсу проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» та відповіли на всі запитання учасників наради.

 

Заявки на участь у конкурсі будуть прийматися до 10 жовтня поточного року.

 

Для довідки.

Більш детальну інформацію можна дізнатися у фахівців Українського фонду соціальних інвестицій за телефонами :

099-091-14-29,

050-715-02-69,

067-939-67-09,

050-520-28-17.

Повернутись Створено: 3 вересня 2014 року, 18:49 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація