Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На Вінниччині стартував 2-ий етап конкурсу проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» Роздрукувати

3 вересня у Вінниці відбулась нарада з питань проведення 2-го етапу конкурсу для громад Вінниччини проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». У засіданні взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, представники Українського фонду соціальних інвестицій, очільники райдержадміністрацій та районних рад, а також відповідальні особи за грантову діяльність.

– Ми відкриваємо чергову сторінку в залученні інвестицій у Вінницьку область і сьогодні ми вдячні представникам Фонду за те, що в рамках двосторонніх відносин є можливість продовжити нашу співпрацю. Підтверджую, що всі зобов’язання щодо умов фінансування, взяті Вінниччиною, будуть виконуватися, – запевнив голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, відкриваючи нараду.

Виступаючи перед присутніми, директор Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Сергій Шигірт повідомив, що Фонд, який сьогодні реалізує інвестиційні програми, має своє представництво у Вінницькій, Кіровоградській та Львівській областях.

– Ваша область дуже активно взяла участь у зазначеній програмі і на 100% виконала всі зобов’язання щодо співфінансування. Ми успішно працюємо з трьома вашими районами – Козятинським, Піщанським та Ямпільським і на сьогоднішній день у цих районах вже виконані роботи на суму 1 млн. 775 тис. грн., – зазначив Сергій Шигірт.

 

Він наголосив, що, «враховуючи нинішню складну суспільно-політичну ситуацію в державі і те, що на розвиток соціального напряму коштів не вистачає, Український фонд соціальних інвестицій вирішив розширити свою діяльність у нашій області, вийшовши за межі трьох районів, аби допомогти всім бажаючим громадам відновити їхню співучасть, насамперед, у розвитку соціальних напрямів».

Сергій Шигірт поінформував, що в рамках вказаної програми здійснюється, зокрема, інвестування таких соціальних об’єктів як загальноосвітні школи та дошкільні навчальні заклади; ФАПи та амбулаторії; водогони та сільські будинки культури.

 

Також в ході засідання представники Українського фонду соціальних інвестицій ознайомили присутніх з умовами 2-го етапу конкурсу проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» та відповіли на всі запитання учасників наради.

 

Заявки на участь у конкурсі будуть прийматися до 10 жовтня поточного року.

 

Для довідки.

Більш детальну інформацію можна дізнатися у фахівців Українського фонду соціальних інвестицій за телефонами :

099-091-14-29,

050-715-02-69,

067-939-67-09,

050-520-28-17.

Повернутись Створено: 3 вересня 2014 року, 18:49 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація