21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині стартував 2-ий етап конкурсу проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» Роздрукувати

3 вересня у Вінниці відбулась нарада з питань проведення 2-го етапу конкурсу для громад Вінниччини проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». У засіданні взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, представники Українського фонду соціальних інвестицій, очільники райдержадміністрацій та районних рад, а також відповідальні особи за грантову діяльність.

– Ми відкриваємо чергову сторінку в залученні інвестицій у Вінницьку область і сьогодні ми вдячні представникам Фонду за те, що в рамках двосторонніх відносин є можливість продовжити нашу співпрацю. Підтверджую, що всі зобов’язання щодо умов фінансування, взяті Вінниччиною, будуть виконуватися, – запевнив голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, відкриваючи нараду.

Виступаючи перед присутніми, директор Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Сергій Шигірт повідомив, що Фонд, який сьогодні реалізує інвестиційні програми, має своє представництво у Вінницькій, Кіровоградській та Львівській областях.

– Ваша область дуже активно взяла участь у зазначеній програмі і на 100% виконала всі зобов’язання щодо співфінансування. Ми успішно працюємо з трьома вашими районами – Козятинським, Піщанським та Ямпільським і на сьогоднішній день у цих районах вже виконані роботи на суму 1 млн. 775 тис. грн., – зазначив Сергій Шигірт.

 

Він наголосив, що, «враховуючи нинішню складну суспільно-політичну ситуацію в державі і те, що на розвиток соціального напряму коштів не вистачає, Український фонд соціальних інвестицій вирішив розширити свою діяльність у нашій області, вийшовши за межі трьох районів, аби допомогти всім бажаючим громадам відновити їхню співучасть, насамперед, у розвитку соціальних напрямів».

Сергій Шигірт поінформував, що в рамках вказаної програми здійснюється, зокрема, інвестування таких соціальних об’єктів як загальноосвітні школи та дошкільні навчальні заклади; ФАПи та амбулаторії; водогони та сільські будинки культури.

 

Також в ході засідання представники Українського фонду соціальних інвестицій ознайомили присутніх з умовами 2-го етапу конкурсу проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» та відповіли на всі запитання учасників наради.

 

Заявки на участь у конкурсі будуть прийматися до 10 жовтня поточного року.

 

Для довідки.

Більш детальну інформацію можна дізнатися у фахівців Українського фонду соціальних інвестицій за телефонами :

099-091-14-29,

050-715-02-69,

067-939-67-09,

050-520-28-17.

Повернутись Створено: 3 вересня 2014 року, 18:49 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація