21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

На Вінниччині стартував 2-ий етап конкурсу проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» Роздрукувати

3 вересня у Вінниці відбулась нарада з питань проведення 2-го етапу конкурсу для громад Вінниччини проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». У засіданні взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, представники Українського фонду соціальних інвестицій, очільники райдержадміністрацій та районних рад, а також відповідальні особи за грантову діяльність.

– Ми відкриваємо чергову сторінку в залученні інвестицій у Вінницьку область і сьогодні ми вдячні представникам Фонду за те, що в рамках двосторонніх відносин є можливість продовжити нашу співпрацю. Підтверджую, що всі зобов’язання щодо умов фінансування, взяті Вінниччиною, будуть виконуватися, – запевнив голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, відкриваючи нараду.

Виступаючи перед присутніми, директор Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Сергій Шигірт повідомив, що Фонд, який сьогодні реалізує інвестиційні програми, має своє представництво у Вінницькій, Кіровоградській та Львівській областях.

– Ваша область дуже активно взяла участь у зазначеній програмі і на 100% виконала всі зобов’язання щодо співфінансування. Ми успішно працюємо з трьома вашими районами – Козятинським, Піщанським та Ямпільським і на сьогоднішній день у цих районах вже виконані роботи на суму 1 млн. 775 тис. грн., – зазначив Сергій Шигірт.

 

Він наголосив, що, «враховуючи нинішню складну суспільно-політичну ситуацію в державі і те, що на розвиток соціального напряму коштів не вистачає, Український фонд соціальних інвестицій вирішив розширити свою діяльність у нашій області, вийшовши за межі трьох районів, аби допомогти всім бажаючим громадам відновити їхню співучасть, насамперед, у розвитку соціальних напрямів».

Сергій Шигірт поінформував, що в рамках вказаної програми здійснюється, зокрема, інвестування таких соціальних об’єктів як загальноосвітні школи та дошкільні навчальні заклади; ФАПи та амбулаторії; водогони та сільські будинки культури.

 

Також в ході засідання представники Українського фонду соціальних інвестицій ознайомили присутніх з умовами 2-го етапу конкурсу проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» та відповіли на всі запитання учасників наради.

 

Заявки на участь у конкурсі будуть прийматися до 10 жовтня поточного року.

 

Для довідки.

Більш детальну інформацію можна дізнатися у фахівців Українського фонду соціальних інвестицій за телефонами :

099-091-14-29,

050-715-02-69,

067-939-67-09,

050-520-28-17.

Повернутись Створено: 3 вересня 2014 року, 18:49 Переглядів: 935

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація