9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині стартував міжнародний дитячий турнір з футболу Роздрукувати

Сьогодні, 17 жовтня, депутати обласної Ради Людмила Щербаківська, Владислав Рой, Григорій Зозуля та Андрій Ковальов взяли участь у відкритті міжнародного дитячого турніру з футболу. Захід проходить у Вінниці на стадіоні «Хімік».

– Маленькі футболісти! Щиро вітаю вас з початком змагань. Будьте впевнені в своїх силах, боріться, отримуйте найкращі результати та перемагайте. Саме за підтримки своїх батьків, наставників, тренерів ви продемонструєте все своє вміння боротись за перемогу, – привітала депутат обласної Ради Людмила Щербаківська учасників футбольного турніру.

Участь у змагганях беруть понад 30 команд, у тому числі – з Румунії, Білорусі, Сербії, Польщі, Німеччини. Усі учасники будуть розподілені на дві вікові групи – 2007 та 2008 років народження. Загальна кількість юних футболістів – понад 500. У супроводі батьків та наставників юні футболісти продемонструють своє вміння та прагнення до перемоги.

Турнір у Вінниці триватиме чотири дні.

Повернутись Створено: 17 жовтня 2017 року, 14:27 Переглядів: 733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація