26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині стартував проект «Розвиток місцевих ініціатив у громадах Вінницької області, як передумова успішного розвитку території» Роздрукувати

4 лютого у приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області відбулось урочисте відкриття проекту «Розвиток місцевих ініціатив у громадах Вінницької області, як передумова успішного розвитку території».
 
Учасників зібрання привітали очільники Вінниччини – голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій, а також партнери проекту – регіональний керівник Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Даніель Зайберлінг і представник Фонду, професор, Юрген Вальхсхьофер.
 
Звертаючись до присутніх, голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував представникам німецького Фонду Ганса Зайделя в Україні за планомірну системну діяльність у Вінницькій області. Також він підкреслив, що Вінниччина є однією із найактивніших областей у співпраці з міжнародними проектами.

Сьогодні Вінницька область у динаміці. Ми крок за кроком робимо все для того, щоб підняти активність наших громадян, щоразу шукаючи нові механізми й шляхи реалізації у цьому напрямі. Наші спільні дії направлені на формування нової свідомості та розуміння того, що кожна людина повинна бути безпосереднім ініціатором вирішення тих чи інших проблем, які існують в кожній територіальній громаді. Сподіваюся, що проект Фонду Зайделя дасть нам можливість вийти на черговий, вищий рівень нашої співпраці, – зазначив Анатолій Олійник.

Очільник найвищого самоврядного органу області акцентував увагу на тому, що до конструктивної діяльності готовий весь депутатський корпус обласної Ради, який активно працює у всіх напрямах соціально-економічного та культурного розвитку нашого краю.

У свою чергу регіональний керівник Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Даніель Зайберлінг підкреслив: «Нашим підходом завжди є діалог і співпраця між виконавчою владою, законодавчою владою і громадянським суспільством. Як показує досвід, тільки спільними зусиллями можна вирішувати як великі, так і малі проблеми на місцевому рівні. Тому важливо прислухатись до ініціатив з місць, а вже потім дивитись чи є кошти на їх втілення, або де ці кошти можна віднайти».

Для довідки: мета проекту «Розвиток місцевих ініціатив у громадах Вінницької області, як передумова успішного розвитку території» – інформувати мешканців громад (учасників проекту) щодо їхньої спроможності активно впливати на перебіг подій в своїй громаді. Сприяти громадам у створенні нових громадських організацій та в написанні різноманітних проектів соціально-економічного розвитку громади. Надати допомогу головам територіальних громад у налагодженні тісного контакту із мешканцями населеного пункту та започатковувати місцеві ініціативи.

Передбачається реалізувати проект протягом 16 місяців в 11 етапів. 7 з них буде проходити за підтримки Фонду Ганса Зайделя.

Учасники проекту – 30 відібраних у ході конкурсу сільських, селищних, міських голів та 4 лідери громадських організацій Вінницької області.

Повернутись Створено: 4 лютого 2016 року, 15:08 Переглядів: 829

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація