23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині стартував проект заміни ламп розжарювання на сучасні, енергозберігаючі світлодіодні лампи Роздрукувати

3 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів робочу зустріч із представниками японської компанії “Asuka Green Investment” щодо запровадження на Вінниччині проекту заміни ламп розжарювання на сучасні, енергозберігаючі світодіодні лампи.

Участь у зустрічі взяли окремі голови райдержадміністрацій та  районних рад, керівники  комунальних служб Вінницької обласної Ради.

Представники японського бізнесу презентували роботу своїх фірм  та   енергозберігаючу  продукцію, яку вони виробляють. Під час зустрічі сторони також обмінялися інформацією та обговорили шляхи співпраці із запровадження проекту. Зокрема, представники японських фірм зазначили, що вони протягом двох днів будуть безпосередньо працювати у визначених районах і проводити заміри в приміщеннях для підготовки аплікаційних форм, необхідних для складання проекту, а після погодження проекту розпочнеться його практична реалізація. Планується також розгляд наступного проекту із встановлення паливних котлів на альтернативному паливі.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував представникам японської сторони за початок тісної співпраці у впровадженні проекту та висловив впевненість в його успішній реалізації, наголосивши, що сьогоднішній початок ділового співробітництва буде мати довгострокову перспективу.

Нагадаємо, що зустріч із японськими інвесторами Сергій Свитко проводить не вперше:15 серпня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів робочу зустріч із представниками бізнес-еліти Японії у місті Києві. Очільник обласної Ради обговорив з генеральним директором “Asuka Green Investment” Нагаюкі Куріте питання участі Вінницької області в програмах уряду Японії з фінансування енергозберігаючих та екологічних технологій. Зокрема, під час зустрічі йшлося про співпрацю з представниками японського бізнесу, про участь Вінниччини в програмах за Кіотським протоколом, в програмах “ODA” (official development assistens), “JICA” (Japan International Cooperation Agency), тощо. Сергій Свитко та Нагаюкі Куріте обговорили можливості ділового співробітництва з реалізації проекту заміни ламп розжарювання на сучасні, енергозберігаючі ЛЕД-лампи та застосування  паливних котлів на альтернативному паливі.

Повернутись Створено: 3 вересня 2014 року, 18:38 Переглядів: 1459

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація