Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На Вінниччині стартував проект заміни ламп розжарювання на сучасні, енергозберігаючі світлодіодні лампи Роздрукувати

3 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів робочу зустріч із представниками японської компанії “Asuka Green Investment” щодо запровадження на Вінниччині проекту заміни ламп розжарювання на сучасні, енергозберігаючі світодіодні лампи.

Участь у зустрічі взяли окремі голови райдержадміністрацій та  районних рад, керівники  комунальних служб Вінницької обласної Ради.

Представники японського бізнесу презентували роботу своїх фірм  та   енергозберігаючу  продукцію, яку вони виробляють. Під час зустрічі сторони також обмінялися інформацією та обговорили шляхи співпраці із запровадження проекту. Зокрема, представники японських фірм зазначили, що вони протягом двох днів будуть безпосередньо працювати у визначених районах і проводити заміри в приміщеннях для підготовки аплікаційних форм, необхідних для складання проекту, а після погодження проекту розпочнеться його практична реалізація. Планується також розгляд наступного проекту із встановлення паливних котлів на альтернативному паливі.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував представникам японської сторони за початок тісної співпраці у впровадженні проекту та висловив впевненість в його успішній реалізації, наголосивши, що сьогоднішній початок ділового співробітництва буде мати довгострокову перспективу.

Нагадаємо, що зустріч із японськими інвесторами Сергій Свитко проводить не вперше:15 серпня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів робочу зустріч із представниками бізнес-еліти Японії у місті Києві. Очільник обласної Ради обговорив з генеральним директором “Asuka Green Investment” Нагаюкі Куріте питання участі Вінницької області в програмах уряду Японії з фінансування енергозберігаючих та екологічних технологій. Зокрема, під час зустрічі йшлося про співпрацю з представниками японського бізнесу, про участь Вінниччини в програмах за Кіотським протоколом, в програмах “ODA” (official development assistens), “JICA” (Japan International Cooperation Agency), тощо. Сергій Свитко та Нагаюкі Куріте обговорили можливості ділового співробітництва з реалізації проекту заміни ламп розжарювання на сучасні, енергозберігаючі ЛЕД-лампи та застосування  паливних котлів на альтернативному паливі.

Повернутись Створено: 3 вересня 2014 року, 18:38 Переглядів: 1615

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація