Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

На Вінниччині стартував проект заміни ламп розжарювання на сучасні, енергозберігаючі світлодіодні лампи Роздрукувати

3 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів робочу зустріч із представниками японської компанії “Asuka Green Investment” щодо запровадження на Вінниччині проекту заміни ламп розжарювання на сучасні, енергозберігаючі світодіодні лампи.

Участь у зустрічі взяли окремі голови райдержадміністрацій та  районних рад, керівники  комунальних служб Вінницької обласної Ради.

Представники японського бізнесу презентували роботу своїх фірм  та   енергозберігаючу  продукцію, яку вони виробляють. Під час зустрічі сторони також обмінялися інформацією та обговорили шляхи співпраці із запровадження проекту. Зокрема, представники японських фірм зазначили, що вони протягом двох днів будуть безпосередньо працювати у визначених районах і проводити заміри в приміщеннях для підготовки аплікаційних форм, необхідних для складання проекту, а після погодження проекту розпочнеться його практична реалізація. Планується також розгляд наступного проекту із встановлення паливних котлів на альтернативному паливі.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував представникам японської сторони за початок тісної співпраці у впровадженні проекту та висловив впевненість в його успішній реалізації, наголосивши, що сьогоднішній початок ділового співробітництва буде мати довгострокову перспективу.

Нагадаємо, що зустріч із японськими інвесторами Сергій Свитко проводить не вперше:15 серпня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів робочу зустріч із представниками бізнес-еліти Японії у місті Києві. Очільник обласної Ради обговорив з генеральним директором “Asuka Green Investment” Нагаюкі Куріте питання участі Вінницької області в програмах уряду Японії з фінансування енергозберігаючих та екологічних технологій. Зокрема, під час зустрічі йшлося про співпрацю з представниками японського бізнесу, про участь Вінниччини в програмах за Кіотським протоколом, в програмах “ODA” (official development assistens), “JICA” (Japan International Cooperation Agency), тощо. Сергій Свитко та Нагаюкі Куріте обговорили можливості ділового співробітництва з реалізації проекту заміни ламп розжарювання на сучасні, енергозберігаючі ЛЕД-лампи та застосування  паливних котлів на альтернативному паливі.

Повернутись Створено: 3 вересня 2014 року, 18:38 Переглядів: 1564

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація