9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині стартував регіональний проект ЄС з навчання в галузі державних закупівель Роздрукувати

11 березня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів зустріч з керівником Проекту  ЄС «Гармонізація системи держаних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» – доктором права Юджином Стюартом, який вперше перебуває на Вінниччині. На зустрічі обговорено  питання конкретної співпраці в рамках реалізації Проекту ЄС в області, що дасть можливість українській державі наблизитися до європейських стандартів якості життя громадян.

Участь у зустрічі також взяли адміністратор Проекту «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» Анна Стюарт та комунікаційний експерт Проекту Оксана Сапіга. Основна мета навчальної програми - підвищення розуміння і обізнаності представниками місцевих контролюючих органів, спеціалістами із закупівель та громадськими активістами сучасних аспектів державних закупівель та імплементації стандартів ЄС, що сприятиме більш ефективній діяльності у сфері державних закупівель на регіональному та місцевому рівнях.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав представників Проекту ЄС із візитом до області, поінформував про соціально-економічний стан Вінницької області та міжнародне співробітництво із країнами ЄС.

- Цей проект – важливий крок для укріплення зв’язків між Україною та Європейським Союзом. Шлях нашої країни до Європи непростий і дуже висока ціна цього вибору – понад сотня життів найкращих українців, які боролися на Майдані за свободу і гідність української нації. Сьогодні триває боротьба за територіальну незалежність і суверенітет нашої держави на східних кордонах. Ми відчуваємо підтримку Європейським Союзом вибору українського народу. Сподіваюсь, що ми спільно з європейськими націями будемо прямувати до благополуччя і мирного життя Переконаний, що наша мрія збудеться і нам вдасться побудувати правову, соціальну, європейську державу, бо український народ – це європейський народ, - підкреслив Сергій Свитко.

В свою чергу керівник Проекту ЄС Юджин Стюарт відзначив успіхи в сільськогосподарському  розвитку Вінниччини та висловив думку, що впровадження реформ у сфері державних закупівель за європейськими стандартами покращить економічну ситуацію в області та створить сприятливий грунт для залучення інвестицій. «Впевнений, що вдосконалення стандартів у напрямі державних закупівель збільшить потенціал як Вінницької області, так і інших областей України. У підсумку громади зможуть отримати за власні кошти кращу якість послуг. Сподіваюсь, що співпраця, яку ми розпочали в галузі державних закупівель, тільки збільшить наш успіх», - сказав Юджин Стюарт.

Програма регіонального навчання в галузі державних закупівель згідно Проекту ЄС, передбачає проведення у місті Вінниці трьохденного семінару, який згодом охопить і інші області України. Навчальний семінар триватиме з 11 по 13 березня 2015 року. Експерти проекту – Олександр Шатковський та Стін Бруун-Нельсен, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також громадських організацій, інформуватимуть про інновації в українській системі державних закупівель, поділяться європейськими досвідом у цьому питанні, розкажуть про моніторинг державних закупівель з боку державних органів влади, вплив імплементації угоди про Асоціацію між Україною і ЄС на систему державних закупівель, роль громадянського суспільства у цій системі. До участі в регіональній програмі навчання запрошені 35 представників із Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Рівненської та Вінницької областей.

Довідка. Проект ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» спрямований на підтримку розвитку системи державних закупівель та системи державної допомоги в Україні у відповідності зі стандартами ЄС. Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується Консорціумом на чолі з провідною міжнародною компанією Grown Agents Ltd. Проект працюватиме до листопада 2016 року.

Повернутись Створено: 11 березня 2015 року, 19:21 Переглядів: 1020

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація