Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині створено Клуб голів об’єднаних територіальних громад Роздрукувати

12 квітня в Калинівському районному Будинку культури відбулося перше засідання Клубу голів об’єднаних територіальних громад при Вінницькій обласній Асоціації органів місцевого самоврядування.

У засіданні взяли  участь голова обласної Ради, голова обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник, голова  облдержадміністрації Валерій Коровій, голова Калинівської міської об’єднаної територіальної громади,  президент Клубу голів ОТГ Анатолій Шамалюк, голова райради Василь Поліщук, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, а також запрошені голови об’єднаних територіальних громад, представники департаментів, управлінь та структурних підрозділів облдержадміністрації.

- Зараз ми проходимо шлях реформ, і в цьому процесі виникає багато питань, – сказав Анатолій Олійник. – На одному із засідань Асоціації органів місцевого самоврядування ми домовилися, що зорганізуємось, аби мати свій Клуб голів об’єднаних територіальних громад та спільно із Асоціацією напрацьовувати пропозиції та подавати їх на розгляд в органи центральної влади. В процесі перехідного періоду ми маємо звертати увагу на фундаментальні питання, зокрема, щодо механізму надання послуг в період змін та створення органів управління в об’єднаних територіальних громадах. Це важливо, адже люди, незалежно від процесу перемін,  мають отримувати необхідні послуги.

Також Анатолій Дмитрович проанонсував зустріч голів районних рад із народними депутатами у Верховній Раді України в рамках «круглого столу» щодо обговорення подальшої долі районних рад, зокрема, про те, як має відбуватися процес передачі повноважень, та які саме чекають зміни і трансформації, а також як їх реалізувати, щоб від цих змін не страждали громадяни.

В ході зустрічі учасники зібрання розглянули питання щодо порядку створення та фінансування центрів соціального обслуговування ОТГ; розмежування функцій, повноважень та видатків на утримання закладів соціальної сфери  між ОТГ, районною радою та райдержадміністрацією; повноважень ОТГ стосовно управління навчальними закладами;  організації та фінансування  Центрів надання адміністративних послуг населенню; порядку фінансування бібліотечної системи, клубів, інших закладів культурної сфери; кадрової роботу в ОТГ, а також інші питання, що стосуються ефективної діяльності об’єднаних територіальних громад області.

Зустріч із керівниками об’єднаних територіальних громад відбувалася у форматі діалогу. Порушували питання, що найбільше хвилюють громади та радилися, як краще вирішувати проблеми громади.

Повернутись Створено: 12 квітня 2017 року, 17:32 Переглядів: 665

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація