Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині створено третю добровільну пожежну команду Роздрукувати

У селі Довжок Ямпільського району відбулось урочисте відкриття нової добровільної пожежної команди. Відтепер безпеку мешканців на території села гарантуватиме команда із чотирьох пожежних. Для рятувальників уже закуплено фірмовий одяг та взуття.

Відкриваючи урочистий захід, депутат обласної Ради,  голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов подякував усім за співпрацю і розуміння важливості відкриття місцевих пожежних команд.

Ямпільський міський голова Анатолій Юрченко підкреслив, що для представників вла­ди захист населення від пожеж є головним завданням, то­му робиться все можливе, аби мешканці району відчували себе в безпеці.

Голова Довжоцької сільської ради Іван Бажура зазначив, що потрібно спрямовувати всі зусилля на те, щоб ця унікальна у своєму роді пожежна команда функціонувала, адже разом ми робимо велику справу – захищаємо край від надзвичайних подій.

Із початком нелегкої, проте важливої для громади роботи привітав особовий склад вогнеборців і очільник рятувальників Руслан Шевчук та побажав новоствореному підрозділу згуртованості та успіхів у професійній діяльності. 

Повернутись Створено: 5 грудня 2017 року, 09:30 Переглядів: 423

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація