Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині створено третю добровільну пожежну команду Роздрукувати

У селі Довжок Ямпільського району відбулось урочисте відкриття нової добровільної пожежної команди. Відтепер безпеку мешканців на території села гарантуватиме команда із чотирьох пожежних. Для рятувальників уже закуплено фірмовий одяг та взуття.

Відкриваючи урочистий захід, депутат обласної Ради,  голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов подякував усім за співпрацю і розуміння важливості відкриття місцевих пожежних команд.

Ямпільський міський голова Анатолій Юрченко підкреслив, що для представників вла­ди захист населення від пожеж є головним завданням, то­му робиться все можливе, аби мешканці району відчували себе в безпеці.

Голова Довжоцької сільської ради Іван Бажура зазначив, що потрібно спрямовувати всі зусилля на те, щоб ця унікальна у своєму роді пожежна команда функціонувала, адже разом ми робимо велику справу – захищаємо край від надзвичайних подій.

Із початком нелегкої, проте важливої для громади роботи привітав особовий склад вогнеборців і очільник рятувальників Руслан Шевчук та побажав новоствореному підрозділу згуртованості та успіхів у професійній діяльності. 

Повернутись Створено: 5 грудня 2017 року, 09:30 Переглядів: 514

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація