Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На Вінниччині створено третю добровільну пожежну команду Роздрукувати

У селі Довжок Ямпільського району відбулось урочисте відкриття нової добровільної пожежної команди. Відтепер безпеку мешканців на території села гарантуватиме команда із чотирьох пожежних. Для рятувальників уже закуплено фірмовий одяг та взуття.

Відкриваючи урочистий захід, депутат обласної Ради,  голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов подякував усім за співпрацю і розуміння важливості відкриття місцевих пожежних команд.

Ямпільський міський голова Анатолій Юрченко підкреслив, що для представників вла­ди захист населення від пожеж є головним завданням, то­му робиться все можливе, аби мешканці району відчували себе в безпеці.

Голова Довжоцької сільської ради Іван Бажура зазначив, що потрібно спрямовувати всі зусилля на те, щоб ця унікальна у своєму роді пожежна команда функціонувала, адже разом ми робимо велику справу – захищаємо край від надзвичайних подій.

Із початком нелегкої, проте важливої для громади роботи привітав особовий склад вогнеборців і очільник рятувальників Руслан Шевчук та побажав новоствореному підрозділу згуртованості та успіхів у професійній діяльності. 

Повернутись Створено: 5 грудня 2017 року, 09:30 Переглядів: 545

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація