Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині створили Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» Роздрукувати

Рішенням сесії обласної Ради від 30 червня 2017 року депутати 52-ма голосами підтримали створення комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля». Центр створений на базі обласного комунального підприємства «Вінницякіно», яке цим рішенням ліквідовується.

Таким чином, після майже дворічного розгляду питання про ліквідацію «Вінницякіно» депутати поставили крапку в зазначеому питанні. Крім того, рішенням сесії затвердили Статут новоствореного центру. Виконувачем обов’язків директора комунального закладу призначено Валентину Погребняк. Їй доручили здійснювати всі організаційно-правові заходи щодо державної реєстрації та Статуту Центру.

Також, у зв’язку з ліквідацією підприємства «Вінницякіно», буде створено ліквідаційну комісію та встановлені терміни заявлення кредиторами своїх вимог до обласного закладу – два місяці з дня оприлюднення повідомлення про припинення діяльності комунального підприємства. Таким чином, директора КП «Вінницякіно» Миколу Безносюка попереджено про його вивільнення з посади, у зв’язку з припиненням юридичної особи. Майно обласного підприємства передається на праві оперативного управління новоствореному комунальному закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

Варто зазначити, що розпорядженням голови обласної Ради від 4 січня 2016 року № 1 (із змінами, внесеними розпорядженням голови обласної Ради 16 січня 20016 року № 6) була створена робоча група для перевірки фінансово-господарської діяльності обласного комунального підприємства «Вінницякіно». На засіданнях члени робочої групи виступили з критикою щодо неефективної діяльності підприємства, розглянули питання про його ліквідацію або реорганізацію шляхом приєднання до іншого комунального закладу.

 

 

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 16:05 Переглядів: 1061

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація