Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині створюється соціальне підприємство – студентська їдальня Роздрукувати

20 липня в арт-галереї «Інтер-шик» відбулося засідання круглого столу з питань впровадження проекту «Запобігання торгівлі людьми в Україні шляхом посилення економічних можливостей представників груп ризику» за участі координатора проектів ОБСЄ в Україні з протидії торгівлі людьми Посла Вайдотаса Верби, національного менеджера проектів ОБСЄ Тетяни Руденко.

Головна мета проекту – створення нових економічних можливостей для постраждалих від торгівлі людьми та представників групи ризику, включаючи внутрішньо переміщених осіб. Він також сприятиме посиленню спроможностей громадських організацій, що діють у сфері протидії торгівлі людьми, до забезпечення стійкого надання послуг з подолання проблем,які стосуються цього явища.

В цей же день, в рамках офіційної зустрічі координатора проектів ОБСЄ в Україні з протидії торгівлі людьми Посла Вайдотаса Верби з керівництвом області, зокрема, заступником голови – директором департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігорем Івасюком та очільником обласної Ради Сергієм Свитком підписано меморандум про партнерство  і співробітництво. 

Документом визначаються напрями подальшої спільної взаємодії, спрямованої на посилення роботи у сфері протидії торгівлі людьми в рамках реалізації «Запобігання торгівлі людьми в Україні шляхом посилення економічних можливостей представників груп ризику». 

Проект впроваджується за фінансової підтримки урядів Канади та Норвегії, а також у тісній співпраці зі Спеціальним Представником та Координатором ОБСЄ з протидії торгівлі людьми у Відні. На Вінниччині виконавчим партнером є громадська організація «Прогресивні жінки», віце-президенту якої Наталії Козловій, а також Ігорю Івасюку та Сергію Свитку було делеговано право підписання меморандуму. 

Сторони домовилися про співпрацю у створенні соціального підприємства – їдальні для співробітників та студентів вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти», що є частиною проекту. Крім того, передбачено провести інформаційну кампанію з метою поширення серед населення відомостей про роботу суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. 

Повернутись Створено: 24 липня 2015 року, 15:22 Переглядів: 1581

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація