23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині створюється соціальне підприємство – студентська їдальня Роздрукувати

20 липня в арт-галереї «Інтер-шик» відбулося засідання круглого столу з питань впровадження проекту «Запобігання торгівлі людьми в Україні шляхом посилення економічних можливостей представників груп ризику» за участі координатора проектів ОБСЄ в Україні з протидії торгівлі людьми Посла Вайдотаса Верби, національного менеджера проектів ОБСЄ Тетяни Руденко.

Головна мета проекту – створення нових економічних можливостей для постраждалих від торгівлі людьми та представників групи ризику, включаючи внутрішньо переміщених осіб. Він також сприятиме посиленню спроможностей громадських організацій, що діють у сфері протидії торгівлі людьми, до забезпечення стійкого надання послуг з подолання проблем,які стосуються цього явища.

В цей же день, в рамках офіційної зустрічі координатора проектів ОБСЄ в Україні з протидії торгівлі людьми Посла Вайдотаса Верби з керівництвом області, зокрема, заступником голови – директором департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігорем Івасюком та очільником обласної Ради Сергієм Свитком підписано меморандум про партнерство  і співробітництво. 

Документом визначаються напрями подальшої спільної взаємодії, спрямованої на посилення роботи у сфері протидії торгівлі людьми в рамках реалізації «Запобігання торгівлі людьми в Україні шляхом посилення економічних можливостей представників груп ризику». 

Проект впроваджується за фінансової підтримки урядів Канади та Норвегії, а також у тісній співпраці зі Спеціальним Представником та Координатором ОБСЄ з протидії торгівлі людьми у Відні. На Вінниччині виконавчим партнером є громадська організація «Прогресивні жінки», віце-президенту якої Наталії Козловій, а також Ігорю Івасюку та Сергію Свитку було делеговано право підписання меморандуму. 

Сторони домовилися про співпрацю у створенні соціального підприємства – їдальні для співробітників та студентів вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти», що є частиною проекту. Крім того, передбачено провести інформаційну кампанію з метою поширення серед населення відомостей про роботу суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. 

Повернутись Створено: 24 липня 2015 року, 15:22 Переглядів: 1505

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація