15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На Вінниччині створять єдиний інформаційний простір соцсфери Роздрукувати

19 вересня у приміщенні облдержадміністрації під головуванням міністра соціальної політики Наталії Королевської пройшла Всеукраїнська нарада на тему „Впровадження роботи прозорих офісів у системі соціальної сфери”.

В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів Мінсоцполітики, заступники голів облдержадміністрацій, які опікуються блоком соціальних питань, та інші високопосадовці.

В дискусії також взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Під час заходу було презентовано комплексний проект реформи соціальної сфери.

 Вінницю місцем для проведення наради було обрано саме тому, що чимало новацій і напрацювань міської влади якраз і буде покладено за основу при впровадженні нових схем роботи соціальної інфраструктури.

- Завдяки роботі, проведеній на Вінниччині, в тому числі із запровадження центрів надання адміністративних послуг „прозорий офіс”, створені солідні інформаційні бази, які повинні бути інтегровані до (ЄІПСС). Це суттєво зекономить кошти та час реалізації пілотного проекту зі створення єдиного інформаційного простору соцсфери. Ми маємо його відпрацювати в області у найкоротші строки задля поширення по всій Україні,- повідомила Королевська.

Новий підхід в роботі соціальних працівників з населенням має полягати в тому, що всі послуги будуть надаватися за принципом „єдиного вікна”.

Звернувшись із карткою до органів соцзахисту, людина зможе у стислі строки отримати якісні соціальні послуги завдяки даним з єдиної інформаційної платформи соціальної сфери. Це суттєво спростить отримання допомоги та пільги і зведе в єдину базу наявні реєстри пільговиків. Нововведення дозволить проконтролювати, хто з них насправді отримує пільги і припинити незаконну видачу державних грошей тим, хто на них не має права.

Повернутись Створено: 19 вересня 2013 року, 18:27 Переглядів: 1166

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація