Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині створять єдиний інформаційний простір соцсфери Роздрукувати

19 вересня у приміщенні облдержадміністрації під головуванням міністра соціальної політики Наталії Королевської пройшла Всеукраїнська нарада на тему „Впровадження роботи прозорих офісів у системі соціальної сфери”.

В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів Мінсоцполітики, заступники голів облдержадміністрацій, які опікуються блоком соціальних питань, та інші високопосадовці.

В дискусії також взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Під час заходу було презентовано комплексний проект реформи соціальної сфери.

 Вінницю місцем для проведення наради було обрано саме тому, що чимало новацій і напрацювань міської влади якраз і буде покладено за основу при впровадженні нових схем роботи соціальної інфраструктури.

- Завдяки роботі, проведеній на Вінниччині, в тому числі із запровадження центрів надання адміністративних послуг „прозорий офіс”, створені солідні інформаційні бази, які повинні бути інтегровані до (ЄІПСС). Це суттєво зекономить кошти та час реалізації пілотного проекту зі створення єдиного інформаційного простору соцсфери. Ми маємо його відпрацювати в області у найкоротші строки задля поширення по всій Україні,- повідомила Королевська.

Новий підхід в роботі соціальних працівників з населенням має полягати в тому, що всі послуги будуть надаватися за принципом „єдиного вікна”.

Звернувшись із карткою до органів соцзахисту, людина зможе у стислі строки отримати якісні соціальні послуги завдяки даним з єдиної інформаційної платформи соціальної сфери. Це суттєво спростить отримання допомоги та пільги і зведе в єдину базу наявні реєстри пільговиків. Нововведення дозволить проконтролювати, хто з них насправді отримує пільги і припинити незаконну видачу державних грошей тим, хто на них не має права.

Повернутись Створено: 19 вересня 2013 року, 18:27 Переглядів: 1095

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація