Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині триває двомісячник благоустрою населених пунктів Роздрукувати

В рамках проведення Конкурсу на кращу організацію робіт з проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області проходять заходи з благоустрою населених пунктів, поліпшення естетичного, санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення. Виконуються роботи з санітарної очистки та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, облаштування та очистки криниць; висаджування дерев в лісах, парках і скверах; впорядкування братських могил, кладовищ, пам’яток історії та культури.

Одним із основних пунктів благоустрою є боротьба із стихійними сміттєзвалищами. За інформацією першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, минулоріч було прибрано 1880 несанкціонованих смітників, на що витрачено 69 млн. грн. Цього року вже прибрано 674 стихійні сміттєзвалища, 300 приведені до належного санітарного стану.

В рамках двомісячника благоустрою в області вже очищено 123 криниці громадського користування, висаджено 78 тис. нелісових та 500 тис. лісових насаджень.

Як повідомив Ігор Кревський, цього року на проведення двомісячника благоустрою населених пунктів з обласного бюджету передбачено 150 тис. грн. За підсумками Конкурсу переможці серед міст обласного значення зможуть отримати кошти в межах 20-50 тис. грн., міст районного значення – 10-20 тис. грн., селищ та сіл – 7-10 тис. грн.

 

Проведення двомісячника благоустрою населених пунктів триватиме до 19 травня 2014 року. Переможців Конкурсу та розмір винагороди, на підставі наданих матеріалів, визначатиме на своєму засіданні обласна робоча группа шляхом відкритого голосування за підсумками виконаних робіт.

Повернутись Створено: 23 квітня 2014 року, 15:48 Переглядів: 1045

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація