Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині U-LEADери створили Асоціацію керівників освіти ОТГ Роздрукувати

Створенню такого об’єднання передували постійні зустрічі керівників освіти об’єднаних громад на базі Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», які відбувалися з метою збільшення можливостей співробітництва освітян з об’єднаними територіальними громадами  між собою та співпраці з іншими зацікавленими сторонами,  а також сприяння створенню та поширенню кращих практик та досвіду серед громад області. Неодноразово освітяни відвідували навчальні заходи у Вінницькому ЦРМС, а також їздили за досвідом до громад з інших областей України. Про це повідомив радник з муніципальних послуг Центру Віталій Швець.

Така налагоджена співпраця успішно трансформувалась в регіональну мережу керівників освіти (Ю-ЛІДЕРи/ U-LEADери освіти). Сьогодні такі мережі функціонують в 13 областях України, віднедавна й у Вінницькій області.

- Ідея створити громадську організацію виникла під час чергового семінару для керівників освіти, загальні збори відбулися у Немирівській міській  ОТГ, на яких й прийняли відповідне рішення. Метою такого об'єднання стало створення платформи для обміну досвідом та надання методичної підтримки учасникам організації, а також для захисту прав та інтересів учасників в процесі професійної діяльності, – пояснив Віталій Швець.

Членами громадської організації «Асоціація керівників освіти об’єднаних територіальних громад Вінниччини» стали понад 20 керівників органів управління освітою ОТГ області. Головою організації  було обрано  начальника відділу освіти Немирівської міської ради Анатолія Пасічника.

- Створення та реєстрація громадської організації дасть можливість офіційно представляти інтереси освітян у відносинах з органами публічної влади, захищати їхні права та відстоювати інтереси громад в сфері освіти, також з’являється гарна можливість обмінюватись досвідом та надавати один одному методичну підтримку, – зазначив Анатолій Пасічник.

За інформацією офіційного сайту Вінницького Центру розвитку органів місцевого самоврядування  

 

Повернутись Створено: 5 серпня 2019 року, 10:39 Переглядів: 423

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація