5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині від COVID - 19 одужали 95 осіб Роздрукувати

Під час робочого візиту до Вінницької МКЛ № 1 голова ОДА Владислав Скальський провів традиційний брифінг, в ході якого актуалізував інформацію щодо поширення Covid-19 на Вінниччині.

Під час візиту очільник області поспілкувався з головним лікарем та медичними працівниками, а також передав частину чергової, вже четвертої, централізованої поставки, організованої Офісом Президента України, для медиків Вінниччини, згідно розподілу.

Загалом, станом на сьогодні, Обласним Лабораторним центром було проведено 7062 ПЛР-тести. За останню добу опрацьовано 309 зразків біоматеріалів.

Станом на ранок, 28 квітня, в області зареєстровано 406 фактів підтвердження коронавірусної хвороби, в тому числі, у 27 дітей. За останню добу — вісім нових фактів.

За його словами, на даний час в роботі знаходиться 340 зразків біоматеріалів, залишок ПЛР-тестів в Обласному Лабораторному центрі складає 8600.

Двічі ПЛР-тести показали негативний результат у 95 осіб. Таким чином, ми дуже швидко наближаємося до нашої першої сотні тих, хто одужав. Розповів Владислав Скуальський.

В області 46 дорослих і троє дітей, які госпіталізовані із коронавірусною інфекцією, з них четверо важких пацієнтів, які отримують кисневу терапію за допомогою СІПАП, інші пацієнти перебувають в стабільному задовільному стані. На амбулаторному лікуванні перебувають 267 пацієнтів, які лікуються вдома, під наглядом сімейних лікарів.

Окрім цього голова облдержадміністрації Владислав Скальський повідомив про стан маленького пацієнта – Павлика. Хлопчик повернувся до м. Могилів-Подільського. Його стан наразі стабільний, триває відновлення нервової системи під наглядом лікарів.

Повернутись Створено: 28 квітня 2020 року, 12:33 Переглядів: 145

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація