28 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться засідання 16 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Чергова сесія обласної Ради відбудеться 28 січня

    Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий видав розпорядження про скликання чергової 16-ї сесії обласної Ради 8 скликання. Вона відбудеться 28 січня. У порядку денному – 10 питань. Пленарне засідання сесії відбудеться з дотриманням встановлених правил і норм щодо карантину та з використанням відповідних засобів індивідуального захисту. Пр ....

  • Вінницька обласна програма «Питна вода»: громади можуть подавати заявки на участь до 15 лютого

    Вінницька обласна Рада 1 січня 2022 року розпочала прийом документів для участі в конкурсному відборі проєктів будівництва/реконструкції мереж і споруд водопостачання та водовідведення у рамках обласної програми «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки. Згідно із рішенням 15 сесії обласної Ради 8 скликання від 24 грудня 202 ....

  • У громадах Вінницької області завершився перший етап конкурсу «Комфортні громади»

    На Вінниччині завершився перший етап конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 рік. Загалом для участі у ньому було подано 173 проєкти. Після схвалення на місцевому рівні 141 проєкт від 58 територіальних громад перейшов на другий обласний етап. До 14 січня вони мають пройти аналіз на відповідність технічним вимогам та комплектність. ....

На Вінниччині відбудеться найбільша сільськогосподарська виставка «АГРО-Вінниця» Роздрукувати

За підтримки Вінницької обласної Ради з 7 по 9 вересня на базі аеропорту «Вінниця» відбудеться виставка «АГРО-Вінниця». Захід організовує команда, яка яка традиційно проводить у Києві виставку «АГРО»,  - найбільшу в Україні та Східній Європі виставку у сфері сільського господарства. Вперше такий агрофорум проходитиме в регіоні, а не у столиці. Сюди з'їдуться представники агробізнесу та експерти галузі.

Понад 200 учасників виставки, серед яких представники українських і світових виробників сільгосптехніки й устаткування, презентуватимуть найсучасніші технології та інноваційні рішення, що впливають на інтенсивний розвиток агробізнесу.

З цією метою заплановані  масштабні польові демонстрації роботи техніки, демо-покази сільськогосподарських машин. 

Виставка «АГРО-Вінниця» позиціонується як ефективна платформа для демонстрації найновіших досягнень в галузі сільського господарства та сучасних аграрних технологій.

Участь у діловій частині програми візьмуть представники профільних міністерств, асоціацій, бізнесу та міжнародні експерти. 

Агропромисловий комплекс Вінниччини посідає провідні позиції в Україні. Впродовж останніх років Вінницька область була на перших місцях за обсягами та темпами виробництва зернових культур, цукрових буряків, картоплі, гречки, плодоягідної продукції, м’яса, молока, чисельністю поголів’я ВРХ та птиці. Наразі Вінниччина є особливо привабливою для інвесторів, тут реалізовується понад 100 інвестиційних проєктів.

Відповідно до Стратегії збалансованого  розвитку на Вінниччині діє обласна програма розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва з можливістю отримання пільгових кредитів.

Виставку організовує ТОВ «ТД «Промфінінвест» – організатор найбільшої агропромислової виставки в Україні «АГРО» – за підтримки Вінницької обласної Ради, Вінницької міської ради та облдержадміністрації.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 17 серпня 2021 року, 08:53 Переглядів: 300

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація