Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На Вінниччині відбудеться найбільша сільськогосподарська виставка «АГРО-Вінниця» Роздрукувати

За підтримки Вінницької обласної Ради з 7 по 9 вересня на базі аеропорту «Вінниця» відбудеться виставка «АГРО-Вінниця». Захід організовує команда, яка яка традиційно проводить у Києві виставку «АГРО»,  - найбільшу в Україні та Східній Європі виставку у сфері сільського господарства. Вперше такий агрофорум проходитиме в регіоні, а не у столиці. Сюди з'їдуться представники агробізнесу та експерти галузі.

Понад 200 учасників виставки, серед яких представники українських і світових виробників сільгосптехніки й устаткування, презентуватимуть найсучасніші технології та інноваційні рішення, що впливають на інтенсивний розвиток агробізнесу.

З цією метою заплановані  масштабні польові демонстрації роботи техніки, демо-покази сільськогосподарських машин. 

Виставка «АГРО-Вінниця» позиціонується як ефективна платформа для демонстрації найновіших досягнень в галузі сільського господарства та сучасних аграрних технологій.

Участь у діловій частині програми візьмуть представники профільних міністерств, асоціацій, бізнесу та міжнародні експерти. 

Агропромисловий комплекс Вінниччини посідає провідні позиції в Україні. Впродовж останніх років Вінницька область була на перших місцях за обсягами та темпами виробництва зернових культур, цукрових буряків, картоплі, гречки, плодоягідної продукції, м’яса, молока, чисельністю поголів’я ВРХ та птиці. Наразі Вінниччина є особливо привабливою для інвесторів, тут реалізовується понад 100 інвестиційних проєктів.

Відповідно до Стратегії збалансованого  розвитку на Вінниччині діє обласна програма розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва з можливістю отримання пільгових кредитів.

Виставку організовує ТОВ «ТД «Промфінінвест» – організатор найбільшої агропромислової виставки в Україні «АГРО» – за підтримки Вінницької обласної Ради, Вінницької міської ради та облдержадміністрації.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 17 серпня 2021 року, 08:53

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація