Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відбудеться загальноукраїнський семінар для керівників секретаріатів Роздрукувати

5-6 червня на базі Вінницької обласної Ради відбудеться нарада-семінар керівників секретаріатів (керуючих справами) Верховної Ради Автономної Республіки Крим, виконавчих апаратів обласних, Київської і Севастопольської міських рад, керуючих справами районних, міських рад міст обласного значення Вінницької області.

У перший день перебування 30-особова делегація з усіх областей України працюватиме у Тиврівському районі. А саме: вивчатиме досвід роботи Гніванської міської ради, яку очолює Володимир Кулешов. Також у планах відвідування Гніванської дитячої  музичної школи.

В обласному центрі гості матимуть екскурсійну програму – ознайомляться з Національною музеєм-садибою М.І. Пирогова та шоу-програмою Вінницького фонтану «Roshen».

6 червня делегатам планується продемонструвати роботу районного відділення «Вишенька» Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради.

Крім того, відбудеться власне сам нарада-семінар, де обговорюватимуть два основних питання: «Про практику забезпечення доступності та якості надання соціальних і адміністративних послуг населенню» та «Про хід підготовки проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Повернутись Створено: 5 червня 2013 року, 13:54 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація