26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відбулась нарада молодих письменників України Роздрукувати

Сьогодні, 18 вересня, в приміщені Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського відбулося офіційне відкриття республіканської наради молодих письменників України. Участь в цій нараді взяли представники усіх областей України та міста Києва. Також були присутні голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський та секретар Національної спілки письменників України по роботі з молодими авторами Богдана Гайворонська.

Робота молодих письменників на Вінниччині триватиме протягом двох днів. Сьогодні після урочистого відкриття наради молодь займається по секціях «Поезія» та «Проза» в різних локаціях міста, а також налагоджують творче співробітництво.

Зустріч молодих спілчанських літераторів на Вінниччині відбулася під керівництвом члена ради Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України (НСПУ), головного редактора журналу «Вінницький край», заслуженого журналіста України  Вадима Вітковського.

Вітав письменну еліту на Подільській землі заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Для мене честь сьогодні на Віннниччині вітати молоду еліту України, – сказав Михайло Кременюк під час виступу. – Важливим є те, що на сьогодні обласний бюджет дає значну підтримку для розвитку книговидання, підтримки молодих талантів. Тішить бачити в цій залі стільки молоді, які обрали літературний шлях.

Також Михайло Кременюк побажав присутнім, щоб у їхньому професійному житті було менше розчарувань, але побільше творчих злетів та натхнення.

Окрім цього, в рамках наради вручили лауреатські дипломи ХIX    Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» були вручені Вінницькому обласному краєзнавчому музею, Вінницькому художньому музею, Вінницькій обласній організації Національної спілки художників України, а також Світлані Гончарук, Анатолію Фартушняку. Леоніду Дідуху, Сергію Гальчаку, Вірі Степанюк, Олександрі Мар’янченко, Вікторії Рабцун, Олегу Вітковському, громадянину США Валтеру Орр Скотту.

          

Повернутись Створено: 18 вересня 2018 року, 16:59 Переглядів: 530

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація