21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відбулась нарада молодих письменників України Роздрукувати

Сьогодні, 18 вересня, в приміщені Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського відбулося офіційне відкриття республіканської наради молодих письменників України. Участь в цій нараді взяли представники усіх областей України та міста Києва. Також були присутні голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський та секретар Національної спілки письменників України по роботі з молодими авторами Богдана Гайворонська.

Робота молодих письменників на Вінниччині триватиме протягом двох днів. Сьогодні після урочистого відкриття наради молодь займається по секціях «Поезія» та «Проза» в різних локаціях міста, а також налагоджують творче співробітництво.

Зустріч молодих спілчанських літераторів на Вінниччині відбулася під керівництвом члена ради Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України (НСПУ), головного редактора журналу «Вінницький край», заслуженого журналіста України  Вадима Вітковського.

Вітав письменну еліту на Подільській землі заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Для мене честь сьогодні на Віннниччині вітати молоду еліту України, – сказав Михайло Кременюк під час виступу. – Важливим є те, що на сьогодні обласний бюджет дає значну підтримку для розвитку книговидання, підтримки молодих талантів. Тішить бачити в цій залі стільки молоді, які обрали літературний шлях.

Також Михайло Кременюк побажав присутнім, щоб у їхньому професійному житті було менше розчарувань, але побільше творчих злетів та натхнення.

Окрім цього, в рамках наради вручили лауреатські дипломи ХIX    Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» були вручені Вінницькому обласному краєзнавчому музею, Вінницькому художньому музею, Вінницькій обласній організації Національної спілки художників України, а також Світлані Гончарук, Анатолію Фартушняку. Леоніду Дідуху, Сергію Гальчаку, Вірі Степанюк, Олександрі Мар’янченко, Вікторії Рабцун, Олегу Вітковському, громадянину США Валтеру Орр Скотту.

          

Повернутись Створено: 18 вересня 2018 року, 16:59 Переглядів: 570

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація