23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відбулася XXIV церемонія нагородження «Народний Герой України» Роздрукувати

18 серпня в приміщенні Вінницької обласної філармонії «Плеяда» відбулася XXIV церемонія нагородження «Народний Герой України». В урочистостях взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутати обласної Ради.

Церемонія розпочалась із внесення державних символів. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх тих, хто загинув, відстоюючи суверенітет та незалежність нашої держави.

– Ні для кого не секрет, що наша держава була не готова до цієї війни. І на початковому етапі ситуацію в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України врятували добровольці та волонтери. Це ті прості люди, яких за їхні чесноти ми відзначаємо недержавними орденами «Народний Герой України», – зазначив батько Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка Володимир Голоднюк.

Під час церемонії нагородження «Народний Герой України» було відзначено 12 бійців та лікарів-учасників антитерористичної операції на Сході України з 15 поданих для нагородження, в тому числі, 2 вінничанина.

– Нам не потрібне перемир’я, нам потрібна цілковита, повна перемога над сепаратизмом та відновлення територіальної цілісності нашої Батьківщини, – сказав боєць батальйону «Кривбас» Юрій Сіньковський.

Нагородженим присутні у залі аплодували, стоячи.

Нагадаємо, що церемонія нагородження «Народний Герой України» проходить один раз на два місяці. Подання на звання «Героя» може зробити будь-який громадянин. Після проведення публічного громадського обговорення та голосування у соціальній мережі «Facebook» визначається перелік кандидатів для наступного нагородження. На останньому етапі спеціальна комісія – Нагородна рада перевіряє відомості про осіб, яких буде нагороджено недержавним орденом «Народний Герой України». На Вінниччині до підготовки та проведення церемонії нагородження активно долучилась обласна державна адміністрація та обласна Рада. За словами організаторів, на сьогоднішній день подано близько 2,5 тисяч заявок для нагородження, 338 осіб – нагороджено, з них – 6 мешканців Вінницької області.

Повернутись Створено: 19 серпня 2017 року, 12:36 Переглядів: 562

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація