Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відбулись літні сільські спортивні ігри Роздрукувати

26-27 серпня на базі дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу «Колос» проходили обласні літні спортивні ігри серед команд сільських та селищних територіальних громад.

– Кожна команда, яка представляє територіальну громаду області, бере активну участь в фізкультурно-спортивних заходах з найбільш поширених на селі традиційних видів спорту та долучається до відродження національних українських традицій, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк у своєму вітальному слові. – Тож бажаю вам перемоги в спортивних іграх, адже переможець змагань представлятиме нашу область на всеукраїнських змаганнях.

Окрім заступника голови Ради, участь у вітанні взяли секретар постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестицій та регуляторної політики, депутат обласної Ради Олександр Корнійчук, голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Мендусь, голова Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК Сергій Татусяк, представники управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації. Головний суддя змагань Вадим Мохник оголосив програму ігор – змагання з армспорту, волейболу (чоловіки, жінки), гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, малого футболу, шашок, перетягування канату.

За програмою ігор вже відбувся перший етап спартакіади – зональні змагання з волейболу серед чоловіків, жінок та малого футболу в селах, в яких визначились фіналісти. В другому етапі – районні змагання, які були проведені серед команд і окремих спортсменів, переможців змагань першого етапу.

Перемогу у фінальних змаганнях серед районів вибороли Козятинський район – І місце, ІІ та ІІІ місця посіли Крижопільський та Жмеринський райони. Сільська спортивна команда, яка посяде І місце в загальнокомплексному заліку, представлятиме Вінниччину на всеукраїнських змаганнях «Краще спортивне село України 2017 року», що проходитимуть 21-24 вересня в селищі Ворохта Івано-Франківської області.

В минулому році призерами стали Северинівська сільська рада Жмеринського району, Березівська сільська рада Чернівецького району, Флоринська сільська рада Бершадського району.

Повернутись Створено: 28 серпня 2017 року, 12:16 Переглядів: 1267

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація