21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відбулись літні сільські спортивні ігри Роздрукувати

26-27 серпня на базі дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу «Колос» проходили обласні літні спортивні ігри серед команд сільських та селищних територіальних громад.

– Кожна команда, яка представляє територіальну громаду області, бере активну участь в фізкультурно-спортивних заходах з найбільш поширених на селі традиційних видів спорту та долучається до відродження національних українських традицій, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк у своєму вітальному слові. – Тож бажаю вам перемоги в спортивних іграх, адже переможець змагань представлятиме нашу область на всеукраїнських змаганнях.

Окрім заступника голови Ради, участь у вітанні взяли секретар постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестицій та регуляторної політики, депутат обласної Ради Олександр Корнійчук, голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Мендусь, голова Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК Сергій Татусяк, представники управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації. Головний суддя змагань Вадим Мохник оголосив програму ігор – змагання з армспорту, волейболу (чоловіки, жінки), гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, малого футболу, шашок, перетягування канату.

За програмою ігор вже відбувся перший етап спартакіади – зональні змагання з волейболу серед чоловіків, жінок та малого футболу в селах, в яких визначились фіналісти. В другому етапі – районні змагання, які були проведені серед команд і окремих спортсменів, переможців змагань першого етапу.

Перемогу у фінальних змаганнях серед районів вибороли Козятинський район – І місце, ІІ та ІІІ місця посіли Крижопільський та Жмеринський райони. Сільська спортивна команда, яка посяде І місце в загальнокомплексному заліку, представлятиме Вінниччину на всеукраїнських змаганнях «Краще спортивне село України 2017 року», що проходитимуть 21-24 вересня в селищі Ворохта Івано-Франківської області.

В минулому році призерами стали Северинівська сільська рада Жмеринського району, Березівська сільська рада Чернівецького району, Флоринська сільська рада Бершадського району.

Повернутись Створено: 28 серпня 2017 року, 12:16 Переглядів: 1102

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація