23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відбулись літні сільські спортивні ігри Роздрукувати

26-27 серпня на базі дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу «Колос» проходили обласні літні спортивні ігри серед команд сільських та селищних територіальних громад.

– Кожна команда, яка представляє територіальну громаду області, бере активну участь в фізкультурно-спортивних заходах з найбільш поширених на селі традиційних видів спорту та долучається до відродження національних українських традицій, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк у своєму вітальному слові. – Тож бажаю вам перемоги в спортивних іграх, адже переможець змагань представлятиме нашу область на всеукраїнських змаганнях.

Окрім заступника голови Ради, участь у вітанні взяли секретар постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестицій та регуляторної політики, депутат обласної Ради Олександр Корнійчук, голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Мендусь, голова Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК Сергій Татусяк, представники управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації. Головний суддя змагань Вадим Мохник оголосив програму ігор – змагання з армспорту, волейболу (чоловіки, жінки), гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, малого футболу, шашок, перетягування канату.

За програмою ігор вже відбувся перший етап спартакіади – зональні змагання з волейболу серед чоловіків, жінок та малого футболу в селах, в яких визначились фіналісти. В другому етапі – районні змагання, які були проведені серед команд і окремих спортсменів, переможців змагань першого етапу.

Перемогу у фінальних змаганнях серед районів вибороли Козятинський район – І місце, ІІ та ІІІ місця посіли Крижопільський та Жмеринський райони. Сільська спортивна команда, яка посяде І місце в загальнокомплексному заліку, представлятиме Вінниччину на всеукраїнських змаганнях «Краще спортивне село України 2017 року», що проходитимуть 21-24 вересня в селищі Ворохта Івано-Франківської області.

В минулому році призерами стали Северинівська сільська рада Жмеринського району, Березівська сільська рада Чернівецького району, Флоринська сільська рада Бершадського району.

Повернутись Створено: 28 серпня 2017 року, 12:16 Переглядів: 1048

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація