5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відбулося перепрофілювання визначених медичних закладів Роздрукувати

В області відбулося перепрофілювання визначених медичних закладів для прийому та лікування пацієнтів першої хвилі 1, 2 черги з випадками на тяжку респіраторну хворобу COVID-19

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації працює в цілодобовому режимі.

Станом на 30.03.2020:

1. Відбувається перепрофілювання визначених медичних закладів для прийому та лікування пацієнтів першої хвилі 1, 2 черги з випадками на тяжку респіраторну хворобу COVID-19.

2. Здійснено передачу апаратів ШВЛ в три лікарні, першої черги першої хвилі.

3. Створено і працюють мобільні медичні бригади з проведення збору біологічного матеріалу від пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію. Також усі бригади було забезпечено медичним обладнанням.

4. Комплектуються КПП на в’їздах в область та обласний центр, фіналізується регламент взаємодії структур.

Все це надзвичайно складний процес, який повинен враховувати в першу чергу епідеміологічну сторону питання та синхронізацію з медичною галуззю.

В області керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації призначено першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Георгійовича Здітовецького.

Начальником штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації призначено директора державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України», головного державного санітарного лікаря Вінницької області Зайцеву Валентину Григорьєву. 

 

 

Повернутись Створено: 31 березня 2020 року, 08:39 Переглядів: 544

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація