21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відбувся обласний етап Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш якщо зміг я» Роздрукувати

Вінницьким обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведений обласний етап Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я» з нагоди зимових свят серед дітей – вихованців дитячих спеціальних закладів.

22 грудня відбувся захід в Немирівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат інтенсивної педагогічної корекції І-ІІ ст. ім. М.Некрасова. В змаганнях прийняли участь команди Немирівської СЗ школи-інтернату, Дашівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ст. та Ситковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат I-II ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

В програму заходу входили змагання з флорболу, дартсу, комбінованої туристичної естафети, настільного хокею та перетягування канату.

Усі учасники нагороджені грамотами за участь, сувенірною продукцією та солодкими подарунками.

24 грудня відбувся захід в Прибузькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті Вінницького району. В заході прийняли участь усі учні 5, 6, 7, 8, 9 та 10 класів школи-інтернату.

В програму заходу входили змагання з флорболу, дартсу, комбінованої туристичної естафети, сорсо, міні боулінгу, настільного хокею та перетягування канату. По закінченню змагань діти були нагороджені грамотами та подарунками.

Всього у обласному етапі Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я» з нагоди зимових свят серед дітей – вихованців дитячих спеціальних закладів взяли учать більше 100 дітей.

 

Повернутись Створено: 30 грудня 2015 року, 12:33 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація