26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відбувся обласний етап Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш якщо зміг я» Роздрукувати

Вінницьким обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведений обласний етап Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я» з нагоди зимових свят серед дітей – вихованців дитячих спеціальних закладів.

22 грудня відбувся захід в Немирівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат інтенсивної педагогічної корекції І-ІІ ст. ім. М.Некрасова. В змаганнях прийняли участь команди Немирівської СЗ школи-інтернату, Дашівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ст. та Ситковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат I-II ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

В програму заходу входили змагання з флорболу, дартсу, комбінованої туристичної естафети, настільного хокею та перетягування канату.

Усі учасники нагороджені грамотами за участь, сувенірною продукцією та солодкими подарунками.

24 грудня відбувся захід в Прибузькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті Вінницького району. В заході прийняли участь усі учні 5, 6, 7, 8, 9 та 10 класів школи-інтернату.

В програму заходу входили змагання з флорболу, дартсу, комбінованої туристичної естафети, сорсо, міні боулінгу, настільного хокею та перетягування канату. По закінченню змагань діти були нагороджені грамотами та подарунками.

Всього у обласному етапі Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я» з нагоди зимових свят серед дітей – вихованців дитячих спеціальних закладів взяли учать більше 100 дітей.

 

Повернутись Створено: 30 грудня 2015 року, 12:33 Переглядів: 795

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація