Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відкрили новий завод холодильного обладнання Роздрукувати

7 вересня відбулося відкриття потужного заводу з виробництва холодильного обладнання. Відкрила завод компанія  «UBC Group», яка є одним з найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Східній Європі. Завод з виробництва холодильного обладнання «Грін Кул» – перше підприємство, яке побудовано на території Вінницького індустріального парку поблизу старого аеропорту, має площу близько 20 тис. квадратних метрів і дасть роботу 1500 вінничанам. Сьогодні на підприємстві знайшли роботу 300 працівників.

При його будівництві використовувалися найсучасніші технології, в тому числі, й енергозбереження, тому компанія і називається «ГрінКул» - зелений холод. Директор компанії розповів, що на базі заводу встановлено також унікальну лабораторію, всередині якої можна створити будь-які кліматичні умови земної кулі. Враховуючи, що підприємство працює на експорт для різних країн, в тому числі, й Африки, Латинської Америки, в лабораторії буде проводитись тестування та аудит техніки саме для тих кліматичних зон.

«UBC Group» - це один із найпотужніших промислових холдингів України, який працює в сфері холодильної техніки. Його клієнтами є відомі торгові марки та великі корпорації, які розташовані як в Україні, так і за кордоном: Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken,  Nestlé та інші.

Участь в урочистому відкритті заводу взяли Прем'єр-міністер України Володимир Гройсман, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, народні депутати України, депутати обласної Ради.

Екскурсійний огляд територією заводу гостям провів президент компанії «UBC Group»  Ігор Гуменний та коротко розповів про історію цого будівництва.

– У 2014 році розпочали підбирати майданчик для будівництва нового заводу та перенесення потужностей з анексованого Криму, – сказав під час виступу Ігор Гуменний. – За  результатами обговорень зупинили вибір на Вінниці.

Право дати пуск першій черзі виробництва власник холдингу «UBC Group» Ігор Гуманний запропонував Володимиру Гройсману. 

Завод має 23% світового об'єму виробництва холодильного обладнання у світі. Це прорив до розвитку Індустріального парку Вінниці та залучення інвестицій в економіку Вінницької області та України загалом.

 

 

Повернутись Створено: 7 вересня 2018 року, 16:50 Переглядів: 1128

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація