23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відкрили новий завод холодильного обладнання Роздрукувати

7 вересня відбулося відкриття потужного заводу з виробництва холодильного обладнання. Відкрила завод компанія  «UBC Group», яка є одним з найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Східній Європі. Завод з виробництва холодильного обладнання «Грін Кул» – перше підприємство, яке побудовано на території Вінницького індустріального парку поблизу старого аеропорту, має площу близько 20 тис. квадратних метрів і дасть роботу 1500 вінничанам. Сьогодні на підприємстві знайшли роботу 300 працівників.

При його будівництві використовувалися найсучасніші технології, в тому числі, й енергозбереження, тому компанія і називається «ГрінКул» - зелений холод. Директор компанії розповів, що на базі заводу встановлено також унікальну лабораторію, всередині якої можна створити будь-які кліматичні умови земної кулі. Враховуючи, що підприємство працює на експорт для різних країн, в тому числі, й Африки, Латинської Америки, в лабораторії буде проводитись тестування та аудит техніки саме для тих кліматичних зон.

«UBC Group» - це один із найпотужніших промислових холдингів України, який працює в сфері холодильної техніки. Його клієнтами є відомі торгові марки та великі корпорації, які розташовані як в Україні, так і за кордоном: Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken,  Nestlé та інші.

Участь в урочистому відкритті заводу взяли Прем'єр-міністер України Володимир Гройсман, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, народні депутати України, депутати обласної Ради.

Екскурсійний огляд територією заводу гостям провів президент компанії «UBC Group»  Ігор Гуменний та коротко розповів про історію цого будівництва.

– У 2014 році розпочали підбирати майданчик для будівництва нового заводу та перенесення потужностей з анексованого Криму, – сказав під час виступу Ігор Гуменний. – За  результатами обговорень зупинили вибір на Вінниці.

Право дати пуск першій черзі виробництва власник холдингу «UBC Group» Ігор Гуманний запропонував Володимиру Гройсману. 

Завод має 23% світового об'єму виробництва холодильного обладнання у світі. Це прорив до розвитку Індустріального парку Вінниці та залучення інвестицій в економіку Вінницької області та України загалом.

 

 

Повернутись Створено: 7 вересня 2018 року, 16:50 Переглядів: 1037

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація