23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відкрито сільський ЦНАП, який конкуруватиме із обласним «Прозорим офісом» Роздрукувати

У селі Северинівка Жмеринського району за підтримки Європейського Союзу запрацював Центр надання адміністративних послуг, створений в рамках Реформи децентралізації та Програми “U-LEAD з Європою”.

Тут надаватимуться 104 види найзатребуваніших адміністративних послуг - довідок, виписок, реєстраційних актів та інших документів, які надають спеціально підготовлені і сертифіковані спеціалісти.

До створення центру долучилися українські і шведські експерти U-LEAD. Вони надавали допомогу в інституційному створенні ЦНАП, а також провели спеціально розроблені в рамках програми навчальні тренінги для підвищення кваліфікації спеціалістів центру.

За словами першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації Андрія Гижка, відкриття цього ЦНАПу не тільки полегшить життя у Северинівській ОТГ, а дозволить суттєво збільшити надходження до бюджету цієї громади, адже за законом усі надходження від адмінпослуг ЦНАПу зараховуватимуться до місцевого бюджету. Фактично за рік-два цей ЦНАП окупить видатки на своє створення.

– У Северинівському ЦНАПі людина, не виїжджаючи за межі об’єднаної громади, може отримати усі послуги, починаючи від свого народження до самої смерті, включаючи послуги з реєстрації та отримання дозволів на підприємницьку діяльність. Тут видаватимуть і свідоцтва про народження людини, реєструватимуть нерухомість та договори про оренду паїв, - зазначив він.

Андрій Петрович також повідомив, що за прикладом Северинівського ЦНАПу планується відкрити аналогічні Центри у Дашівській та Бабчинецькій об’єднаних громадах. Великий інтерес до цього ЦНАПу мають й решта об’єданних громад.

Депутат обласної Ради, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза зазначив, що це перший сільський ЦНАП у Жмеринському району, але він є найпотужнішим та найякіснішим серед усіх існуючих в області, він побудований на кошти Європейського Союзу і має площу й обладнання, співставне з ЦНАПами у Вінниці.

– Ця подія має стати прикладом для наслідування для існуючих громад і тих, що планують об’єднатись. Адже однією з переваг децентралізації і об’єднання територіальних громад є покращення якості надання адміністративних послуг та наближення їх до людей. Таким чином громадяни мають можливість швидко отримати всі послуги, які надає держава і вирішити будь-які земельні, майнові питання, зареєструвати місце проживання та акти цивільного стану і ще безліч питань можна вирішити тут, на місці, в межах громади, - додав він.

Як відзначив голова Северинівської об’єднаної громади Олександр Христюк, співпраця з Програмою «U–LEAD з Європою» стала надзвичайно корисною для об’єднаної громади Северинівки.

– Ми не тільки відкрили сучасний та комфортний центр надання адміністративних послуг, де жителі зможуть отримати послуги якісно та зручно, а й отримали безцінний досвід роботи з міжнародними партнерами, – зазначив він. – Ми будемо й надалі працювати для покращення життя мешканців нашої громади і процвітання нашого регіону.

У ЦНАП Северинівської ОТГ постійно працюватимуть 5 спеціалістів, які пройшли навчання з підвищення кваліфікації, спеціально розроблене для жителів ОТГ експертами Програми «U-LEAD з Європою». Плата за надані послуги буде надходити до бюджету громади.

Повернутись Створено: 6 лютого 2018 року, 17:03 Переглядів: 364

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація