23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відкрився 10-ий Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад та трудових аграрних об’єднань школярів Роздрукувати

28 вересня у Вінницькій обласній філармонії «Плеяда» відбулось відкриття 10-го Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань школярів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Участь у заході взяли найкращі колективи-учасники із 19 областей України.

На відкритті зльоту з вітальним словом виступили представник Міністерства освіти і науки Микола Пінчук, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, проректор з виховної роботи та гуманітарної політики ВНАУ Любов Спірідонова, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Валентина Кирилюк.

Позитивним досвідом поділився дошкільний навчальний заклад №35 м. Вінниці, який вивчив все про овочі та на навчально-дослідних ділянках збирав урожай. Діти продемонстрували інноваційний підхід до процесу готування борщу під назвою «Майстер-шеф». Також виступили учні Мартинівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1, колектив екологічної просвіти, що вибороли номінацію «За оригінальність» 2015 року на Всеукраїнському конкурсі «Земля наш спільний дім».

На Вінниччині створено систему трудового виховання засобами гуртків, творчих об’єднань, трудових та аграрних загонів, учнівських виробничих бригад. В області діє 6 учнівських виробничих бригад, 318 сезонних аграрних об’єднань та ланок на базі навчально-дослідних земельних ділянок навчальних закладів.

Після урочистого відкриття 10-го Всеукраїнського зльоту відбулась презентація виставки досягнень юних трударів України. Всі представлені обласні команди будуть змагатися протягом трьох днів зльоту. Вони презентуватимуть науково-дослідницькі роботи в секціях рослинництва, овочівництва та садівництва. Крім того, заплановані педагогічні читання під назвою «Педагогічні ідеї А. С. Макаренка і завдання трудового виховання сьогодення».

Урочистості з нагоди закриття Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад та трудових аграрних об’єднань школярів відбудуться 30 вересня.

 

Повернутись Створено: 28 вересня 2016 року, 14:57 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація