Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відкрився 10-ий Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад та трудових аграрних об’єднань школярів Роздрукувати

28 вересня у Вінницькій обласній філармонії «Плеяда» відбулось відкриття 10-го Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань школярів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Участь у заході взяли найкращі колективи-учасники із 19 областей України.

На відкритті зльоту з вітальним словом виступили представник Міністерства освіти і науки Микола Пінчук, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, проректор з виховної роботи та гуманітарної політики ВНАУ Любов Спірідонова, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Валентина Кирилюк.

Позитивним досвідом поділився дошкільний навчальний заклад №35 м. Вінниці, який вивчив все про овочі та на навчально-дослідних ділянках збирав урожай. Діти продемонстрували інноваційний підхід до процесу готування борщу під назвою «Майстер-шеф». Також виступили учні Мартинівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1, колектив екологічної просвіти, що вибороли номінацію «За оригінальність» 2015 року на Всеукраїнському конкурсі «Земля наш спільний дім».

На Вінниччині створено систему трудового виховання засобами гуртків, творчих об’єднань, трудових та аграрних загонів, учнівських виробничих бригад. В області діє 6 учнівських виробничих бригад, 318 сезонних аграрних об’єднань та ланок на базі навчально-дослідних земельних ділянок навчальних закладів.

Після урочистого відкриття 10-го Всеукраїнського зльоту відбулась презентація виставки досягнень юних трударів України. Всі представлені обласні команди будуть змагатися протягом трьох днів зльоту. Вони презентуватимуть науково-дослідницькі роботи в секціях рослинництва, овочівництва та садівництва. Крім того, заплановані педагогічні читання під назвою «Педагогічні ідеї А. С. Макаренка і завдання трудового виховання сьогодення».

Урочистості з нагоди закриття Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад та трудових аграрних об’єднань школярів відбудуться 30 вересня.

 

Повернутись Створено: 28 вересня 2016 року, 14:57 Переглядів: 961

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація