21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відкрився Центр національних культур Роздрукувати

26 липня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та заступник голови обласної Ради Олександр Качур взяли участь у відкритті Центру національних культур Вінниччини.

Ініціатором створення такого Центру ще на початку 2002 року виступила Рада національних товариств Вінниччини, до якої входили представники 12 національностей.

Протягом кількох років голови національних спільнот, які не мають приміщення, на засіданнях представників національно-культурних товариств підіймали питання створення Центру для повноцінного виконання своєї статутної діяльності, а саме - для проведення культурно-мистецьких заходів, вивчення мов, проведення репетицій творчих колективів національних спільнот області.

І ось, 26 липня відбулось офіційне відкриття Центру національних культур Вінниччини за участю керівництва області, міста та гостей. У відкритті Центру взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови – директор департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Ігор Івасюк, начальник управління у справах національностей та релігій ОДА Ігор Салецький, директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філенчук та голова ГО «Рада національних товариства Вінниччини» Володимир Кочелаба.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та голова облдержадміністрації Валерій Коровій перерізали стрічку та урочисто відкрили Центр. Після відкриття відбулося засідання Ради національних культурних товариств, де розглянули основні аспекти діяльності установи та намітили план заходів для реалізації за участю національних спільнот.

Вінниччина у національно-етнічному відношенні є багатонаціональною, оскільки на її території проживають представники більш як 100 національностей. В області активно діють понад 50 національних товариств, а зареєстровано їх близько 70-ти.

 

Повернутись Створено: 26 липня 2016 року, 17:57 Переглядів: 1370

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація