23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відкрився Центр національних культур Роздрукувати

26 липня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та заступник голови обласної Ради Олександр Качур взяли участь у відкритті Центру національних культур Вінниччини.

Ініціатором створення такого Центру ще на початку 2002 року виступила Рада національних товариств Вінниччини, до якої входили представники 12 національностей.

Протягом кількох років голови національних спільнот, які не мають приміщення, на засіданнях представників національно-культурних товариств підіймали питання створення Центру для повноцінного виконання своєї статутної діяльності, а саме - для проведення культурно-мистецьких заходів, вивчення мов, проведення репетицій творчих колективів національних спільнот області.

І ось, 26 липня відбулось офіційне відкриття Центру національних культур Вінниччини за участю керівництва області, міста та гостей. У відкритті Центру взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови – директор департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Ігор Івасюк, начальник управління у справах національностей та релігій ОДА Ігор Салецький, директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філенчук та голова ГО «Рада національних товариства Вінниччини» Володимир Кочелаба.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та голова облдержадміністрації Валерій Коровій перерізали стрічку та урочисто відкрили Центр. Після відкриття відбулося засідання Ради національних культурних товариств, де розглянули основні аспекти діяльності установи та намітили план заходів для реалізації за участю національних спільнот.

Вінниччина у національно-етнічному відношенні є багатонаціональною, оскільки на її території проживають представники більш як 100 національностей. В області активно діють понад 50 національних товариств, а зареєстровано їх близько 70-ти.

 

Повернутись Створено: 26 липня 2016 року, 17:57 Переглядів: 1337

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація