9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відмінили обласну Дошку пошани Роздрукувати

В ході позачергової сесії депутати 56 голосами підтримали проект рішення Про внесення змін до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №63 «Про відзнаки обласного рівня».

Відповідно до вищевказаного рішення підпункти 1.1 пункту 1, 2.1 пункту 2 рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №63 «Про відзнаки обласного рівня» визнати такими, що втратили чинність.

Згідно із проголосованими змінами цьогоріч у Вінниці на площі Василя Стуса вперше за багато років не будуть оновлювати обласну Дошку пошани, як робили  це щороку до Дня Незалежності України. З такою пропозицією звернулася обласна адміністрація до обласної Ради. Для цього є кілька причин. По-перше, використання Дошок пошани  зі зміною політичного й економічного ладу на початку 1990-х років на законодавчому рівні припинилося. По-друге, 14 травня 2018 року Вінницька міська влада оголосила архітектурний конкурс на розробку пропозиції щодо реконструкції площі Василя Стуса, на якій розміщено обласну Дошку пошани. 14 липня цього року мають розглянути питання про підсумки конкурсу. Відтак, оновлення обласної Дошки пошани є недоцільним.

 

Повернутись Створено: 19 липня 2018 року, 14:36 Переглядів: 950

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація