Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відремонтували дорогу протяжністю 8,4 км Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Крученюк взяв участь в урочистому відкритті відремонтованої ділянки автомобільної дороги державного значення Т-02-05 «Куна – Кунка», що є частиною «об’їзного» шляху навколо міста Гайснин.

Керівник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук зазначив, що з 2008 року, згідно з рішенням обласної координаційної ради,  рух транзитних вантажних автомобілів здійснюється саме через цю дорогу. Відтак, на разі відремонтовано ділянку дороги протяжністю 8,4 км.

 – За 10 років стан дорожнього покриття на ділянці протяжністю 8,4 км значно погіршився, – розповів Ігор Корольчук. – Так, в 2016 році, згідно з Постановою КМУ №384 в перелік об’єктів поточного середнього ремонту увійшла автомобільна дорога Т-02-05 «Куна – Кунка», протяжністю 8,4 км. Відповідно до постанови, держава надала фінансування 45 млн. грн., за умови співфінансування (не менше 10%) із місцевими радами.

Тож ремонт  «об’їзної дороги» фінансувався із трьох джерел: 4,5 млн. гривень виділила Гайсинська райдержадміністрація, ще 360 тис. гривень надала  Кунянська об’єднана територіальна громада для облаштування тротуарів.

За рахунок митних коштів було проведено ремонт ділянки в районі села Мар’янівка, що є продовженням «об’їзної» дороги міста Гайсин. На об’єкті зроблено асфальтобетонне покриття, відновлено тротуари, встановлено нові бордюри та нанесено розмітку.

Повернутись Створено: 13 жовтня 2017 року, 14:32 Переглядів: 509

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація