23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відремонтували дорогу протяжністю 8,4 км Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Крученюк взяв участь в урочистому відкритті відремонтованої ділянки автомобільної дороги державного значення Т-02-05 «Куна – Кунка», що є частиною «об’їзного» шляху навколо міста Гайснин.

Керівник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук зазначив, що з 2008 року, згідно з рішенням обласної координаційної ради,  рух транзитних вантажних автомобілів здійснюється саме через цю дорогу. Відтак, на разі відремонтовано ділянку дороги протяжністю 8,4 км.

 – За 10 років стан дорожнього покриття на ділянці протяжністю 8,4 км значно погіршився, – розповів Ігор Корольчук. – Так, в 2016 році, згідно з Постановою КМУ №384 в перелік об’єктів поточного середнього ремонту увійшла автомобільна дорога Т-02-05 «Куна – Кунка», протяжністю 8,4 км. Відповідно до постанови, держава надала фінансування 45 млн. грн., за умови співфінансування (не менше 10%) із місцевими радами.

Тож ремонт  «об’їзної дороги» фінансувався із трьох джерел: 4,5 млн. гривень виділила Гайсинська райдержадміністрація, ще 360 тис. гривень надала  Кунянська об’єднана територіальна громада для облаштування тротуарів.

За рахунок митних коштів було проведено ремонт ділянки в районі села Мар’янівка, що є продовженням «об’їзної» дороги міста Гайсин. На об’єкті зроблено асфальтобетонне покриття, відновлено тротуари, встановлено нові бордюри та нанесено розмітку.

Повернутись Створено: 13 жовтня 2017 року, 14:32 Переглядів: 440

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація