Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відзначають День Соборності України Роздрукувати

Сьогодні, 22 січня, Україна відзначає одне із найважливіших державних свят – День Соборності. Цьогоріч виповнюється 101 рік з дня проголошення Акту злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

На Європейській площі заступники голови обласної Ради Ігор Хміль та Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, заступники голови облдержадміністрації й заступник Вінницького міського голови Галина Якубович поклали квіти до пам’ятного знаку Небесної сотні і Героям АТО/ООС, Меморіалу Слави та інтерактивної стели пам’яті Героїв Небесної сотні й АТО/ООС.

Участь у покладанні також взяли депутати обласної Ради, духовенство області, представники силових структур, військовослужбовці, представники департаментів та управлінь облдержадміністрації,  вінничани та представники ЗМІ.

З нагоди Дня Соборності учні вінницьких шкіл влаштували флешмоб «Україна – це ми» та утворили на Європейській площі карту України.

Документ про об'єднання УНР і ЗУНР був проголошений на масовому віче, яке проходило на Софійській площі Києва 22 січня 1919 року за участю представників республік – Лонгіна Цегельського (державний секретар внутрішніх справ уряду ЗУНР) та Володимира Винниченка (глава Директорії УНР).

Повернутись Створено: 22 січня 2020 року, 12:15 Переглядів: 323

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація