Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На Вінниччині відзначили 100-річчя діяльності профспілок Роздрукувати

З оркестром, квітами та короваєм біля Будинку профспілок зустрічали сьогодні, 17 жовтня, керівників територіальних профспілкових об’єднань, лідерів обласних галузевих профспілок, представників районних координаційних рад профкомітетів, профспілковий актив області, ветеранів профспілкового руху, представників молодіжних рад членських організацій ФПО та гостей. Цього дня відбулося урочисте засідання Ради Федерації профспілок області, присвячене 100-річчю утворення об’єднання профспілок Вінниччини.

Засідання Ради відкрив Голова Федерації профспілок області Микола Колесник, який привітав присутніх з ювілейною датою.

– Об’єднання профспілок Вінниччини пройшло непростий історичний шлях свого розвитку в мінливих суспільно-політичних та соціально-економічних умовах, – зазначив Микола Колесник. – Незважаючи на нелегкі часи і труднощі, об’єднання змогло зберегти свою організаційну структуру та стати найчисельнішою громадською організацією області.

На сьогодні Федерація профспілок області об’єднує 18 обласних організацій галузевих профспілок і одну обласну профспілку. В складі членських організацій – 6 міських, 133 районних організації профспілок, близько трьох тисяч первинних профорганізацій. Найчисельнішими є галузеві організації профспілок працівників освіти і науки, охорони здоров’я, агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства, працівників державних установ.

Запрошені гості під час урочистого засідання Ради висловили свої вітання представникам Федерації профспілок Вінниччини. Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та народний депутат України VIII скликання Сергій Кудлаєнко привітали спілчан області з ювілеєм діяльності та висловили подяку ветеранам профспілкового руху за відданість профспілкам й активну громадську позицію.

– Від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу дякую спілчанам за співпрацю, – сказав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Ви стоїте на захисті прав і інтересів кожного працівника. Я бажаю й надалі кожному знати, що ваші права є непохитними, й відчувати соціальну справедливість.

Олександр Крученюк, зазначив, що спілчанам довелося пройшли доволі тернистий шлях, аби сьогодні відзначати столітній ювілей. Підкреслив, що у них є чимало здобутків й надалі брати активну участь у розбудові Вінницької області.

– У цьому залі зібралися люди, які творили історію не лише обласної Федерації профспілок, а й без перебільшення історію нашого регіону і рідного міста, – сказав Сергій Моргунов. – Наша співпраця продуктивно налагоджена. Ми й надалі продовжуватимемо відкривати нові підприємства та створювати якісні робочі місця.

До ювілейної дати спілчан області нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, преміями а також грамотами Вінницької міської ради. Голова Федерації профспілок Вінниччини у свою чергу подарував керівникам області та міста пам’ятні знаки з нагоди 100-річчя утворення об’єднання профспілок Вінниччини. Аматорські колективи профспілок області розважали присутніх творчими номерами.

Повернутись Створено: 17 жовтня 2019 року, 17:54 Переглядів: 421

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація