Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відзначили 100-річчя діяльності профспілок Роздрукувати

З оркестром, квітами та короваєм біля Будинку профспілок зустрічали сьогодні, 17 жовтня, керівників територіальних профспілкових об’єднань, лідерів обласних галузевих профспілок, представників районних координаційних рад профкомітетів, профспілковий актив області, ветеранів профспілкового руху, представників молодіжних рад членських організацій ФПО та гостей. Цього дня відбулося урочисте засідання Ради Федерації профспілок області, присвячене 100-річчю утворення об’єднання профспілок Вінниччини.

Засідання Ради відкрив Голова Федерації профспілок області Микола Колесник, який привітав присутніх з ювілейною датою.

– Об’єднання профспілок Вінниччини пройшло непростий історичний шлях свого розвитку в мінливих суспільно-політичних та соціально-економічних умовах, – зазначив Микола Колесник. – Незважаючи на нелегкі часи і труднощі, об’єднання змогло зберегти свою організаційну структуру та стати найчисельнішою громадською організацією області.

На сьогодні Федерація профспілок області об’єднує 18 обласних організацій галузевих профспілок і одну обласну профспілку. В складі членських організацій – 6 міських, 133 районних організації профспілок, близько трьох тисяч первинних профорганізацій. Найчисельнішими є галузеві організації профспілок працівників освіти і науки, охорони здоров’я, агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства, працівників державних установ.

Запрошені гості під час урочистого засідання Ради висловили свої вітання представникам Федерації профспілок Вінниччини. Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та народний депутат України VIII скликання Сергій Кудлаєнко привітали спілчан області з ювілеєм діяльності та висловили подяку ветеранам профспілкового руху за відданість профспілкам й активну громадську позицію.

– Від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу дякую спілчанам за співпрацю, – сказав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Ви стоїте на захисті прав і інтересів кожного працівника. Я бажаю й надалі кожному знати, що ваші права є непохитними, й відчувати соціальну справедливість.

Олександр Крученюк, зазначив, що спілчанам довелося пройшли доволі тернистий шлях, аби сьогодні відзначати столітній ювілей. Підкреслив, що у них є чимало здобутків й надалі брати активну участь у розбудові Вінницької області.

– У цьому залі зібралися люди, які творили історію не лише обласної Федерації профспілок, а й без перебільшення історію нашого регіону і рідного міста, – сказав Сергій Моргунов. – Наша співпраця продуктивно налагоджена. Ми й надалі продовжуватимемо відкривати нові підприємства та створювати якісні робочі місця.

До ювілейної дати спілчан області нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, преміями а також грамотами Вінницької міської ради. Голова Федерації профспілок Вінниччини у свою чергу подарував керівникам області та міста пам’ятні знаки з нагоди 100-річчя утворення об’єднання профспілок Вінниччини. Аматорські колективи профспілок області розважали присутніх творчими номерами.

Повернутись Створено: 17 жовтня 2019 року, 17:54 Переглядів: 258

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація