Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відзначили 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського Роздрукувати

28 вересня у Вінницькому краєзнавчому музеї відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Михайло Грушевський і Вінниччина: до 150-річчя від дня народження». Захід проходив у вигляді двох пленарних засідань.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська привітала присутніх з відкриттям науково-практичної конференції. У зібранні також взяли участь директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька, директор державного архіву Вінницької області Юрій Легун, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Лазаренко, начальник відділу культурно-мистецьких установ управління культури і мистецтв облдержадміністрації Ольга Зелінська.

– Постать Михайла Грушевськоо є досить значущою в державотворенні нашої країни. Він був професором історії, науковцем, політичним діячем, публіцистом, головою Центральної Ради, академіком та автором понад 2000 наукових праць. Наше завдання зберегти історичну спадщину для прийдешніх поколінь, - зазначила Людмила Щербаківська у своїй промові.

З доповідями виступили доктори та кандидати історичних наук, доценти Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, краєзнавці, колекціонери, наукові співробітники Державного архіву Вінницької області. Загалом заплановано виступи 32 наукових співробітників.

На Вінниччині відбудеться низка заходів із вшанування пам’яті Михайла Грушевського. Зокрема, 29 вересня в селі Сестринівка Козятинського району, на базі музею М. С. Грушевського, пройде V обласний фестиваль-конкурс музейних міні-експозицій «Віхи державотворення на Вінниччині».

Повернутись Створено: 28 вересня 2016 року, 16:25 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація