9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відзначили 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського Роздрукувати

28 вересня у Вінницькому краєзнавчому музеї відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Михайло Грушевський і Вінниччина: до 150-річчя від дня народження». Захід проходив у вигляді двох пленарних засідань.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська привітала присутніх з відкриттям науково-практичної конференції. У зібранні також взяли участь директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька, директор державного архіву Вінницької області Юрій Легун, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Лазаренко, начальник відділу культурно-мистецьких установ управління культури і мистецтв облдержадміністрації Ольга Зелінська.

– Постать Михайла Грушевськоо є досить значущою в державотворенні нашої країни. Він був професором історії, науковцем, політичним діячем, публіцистом, головою Центральної Ради, академіком та автором понад 2000 наукових праць. Наше завдання зберегти історичну спадщину для прийдешніх поколінь, - зазначила Людмила Щербаківська у своїй промові.

З доповідями виступили доктори та кандидати історичних наук, доценти Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, краєзнавці, колекціонери, наукові співробітники Державного архіву Вінницької області. Загалом заплановано виступи 32 наукових співробітників.

На Вінниччині відбудеться низка заходів із вшанування пам’яті Михайла Грушевського. Зокрема, 29 вересня в селі Сестринівка Козятинського району, на базі музею М. С. Грушевського, пройде V обласний фестиваль-конкурс музейних міні-експозицій «Віхи державотворення на Вінниччині».

Повернутись Створено: 28 вересня 2016 року, 16:25 Переглядів: 986

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація