23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського Роздрукувати

28 вересня у Вінницькому краєзнавчому музеї відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Михайло Грушевський і Вінниччина: до 150-річчя від дня народження». Захід проходив у вигляді двох пленарних засідань.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська привітала присутніх з відкриттям науково-практичної конференції. У зібранні також взяли участь директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька, директор державного архіву Вінницької області Юрій Легун, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Лазаренко, начальник відділу культурно-мистецьких установ управління культури і мистецтв облдержадміністрації Ольга Зелінська.

– Постать Михайла Грушевськоо є досить значущою в державотворенні нашої країни. Він був професором історії, науковцем, політичним діячем, публіцистом, головою Центральної Ради, академіком та автором понад 2000 наукових праць. Наше завдання зберегти історичну спадщину для прийдешніх поколінь, - зазначила Людмила Щербаківська у своїй промові.

З доповідями виступили доктори та кандидати історичних наук, доценти Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, краєзнавці, колекціонери, наукові співробітники Державного архіву Вінницької області. Загалом заплановано виступи 32 наукових співробітників.

На Вінниччині відбудеться низка заходів із вшанування пам’яті Михайла Грушевського. Зокрема, 29 вересня в селі Сестринівка Козятинського району, на базі музею М. С. Грушевського, пройде V обласний фестиваль-конкурс музейних міні-експозицій «Віхи державотворення на Вінниччині».

Повернутись Створено: 28 вересня 2016 року, 16:25 Переглядів: 832

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація