21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відзначили 25-у річницю виведення військ з Республіки Афганістан Роздрукувати

14 лютого у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Учасників бойових дій та ветеранів війни привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

– 25 років минуло з часу афганських подій, але сльози матерів і вдів не висихають і досі. Сьогодні суспільство щиро вдячне всім, хто виконував бойові накази у мирний час. Ви завжди були і є прикладом мужності і відваги; носіями справжніх християнських цінностей, борцями за справедливість і повагу до людської гідності, – наголосив Ігор Кревський, вітаючи воїнів-афганців від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу Вінниччини.

Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова зауважила, що всі, хто виконував свій інтернаціональний обов’язок, заслуговують на більшу увагу, ніж може дати їм сьогодні наша держава і пообіцяла робити все залежне від обласної влади, щоб і надалі вирішувались нагальні питання соціального захисту учасників бойових дій, ветеранів війни, сімей загиблих воїнів.

Привітавши воїнів-інтернаціоналістів, керівники області зробили перший відбиток ювілейним штемпелем на маркованому художньому конверті, випущеного з нагоди 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану, щоб інформацію про цю пам’ятну подію донести до багатьох жителів нашої країни та за її межі.

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав завершиться мітингом-реквієм біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, що пройде 15 лютого у Вінниці в Центральному парку культури і відпочинку.

 

Довідка.

3193 наших земляків пройшли шалене пекло афганських подій. Загинуло 168 уродженців Вінниччини, двоє пропали безвісти, 182 – отримали поранення в боях, з них 116 – повернулися інвалідами. 

Повернутись Створено: 14 лютого 2014 року, 17:56 Переглядів: 1146

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація