23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили 25-у річницю виведення військ з Республіки Афганістан Роздрукувати

14 лютого у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Учасників бойових дій та ветеранів війни привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

– 25 років минуло з часу афганських подій, але сльози матерів і вдів не висихають і досі. Сьогодні суспільство щиро вдячне всім, хто виконував бойові накази у мирний час. Ви завжди були і є прикладом мужності і відваги; носіями справжніх християнських цінностей, борцями за справедливість і повагу до людської гідності, – наголосив Ігор Кревський, вітаючи воїнів-афганців від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу Вінниччини.

Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова зауважила, що всі, хто виконував свій інтернаціональний обов’язок, заслуговують на більшу увагу, ніж може дати їм сьогодні наша держава і пообіцяла робити все залежне від обласної влади, щоб і надалі вирішувались нагальні питання соціального захисту учасників бойових дій, ветеранів війни, сімей загиблих воїнів.

Привітавши воїнів-інтернаціоналістів, керівники області зробили перший відбиток ювілейним штемпелем на маркованому художньому конверті, випущеного з нагоди 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану, щоб інформацію про цю пам’ятну подію донести до багатьох жителів нашої країни та за її межі.

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав завершиться мітингом-реквієм біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, що пройде 15 лютого у Вінниці в Центральному парку культури і відпочинку.

 

Довідка.

3193 наших земляків пройшли шалене пекло афганських подій. Загинуло 168 уродженців Вінниччини, двоє пропали безвісти, 182 – отримали поранення в боях, з них 116 – повернулися інвалідами. 

Повернутись Створено: 14 лютого 2014 року, 17:56 Переглядів: 1120

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація