9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відзначили 25-у річницю виведення військ з Республіки Афганістан Роздрукувати

14 лютого у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Учасників бойових дій та ветеранів війни привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

– 25 років минуло з часу афганських подій, але сльози матерів і вдів не висихають і досі. Сьогодні суспільство щиро вдячне всім, хто виконував бойові накази у мирний час. Ви завжди були і є прикладом мужності і відваги; носіями справжніх християнських цінностей, борцями за справедливість і повагу до людської гідності, – наголосив Ігор Кревський, вітаючи воїнів-афганців від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу Вінниччини.

Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова зауважила, що всі, хто виконував свій інтернаціональний обов’язок, заслуговують на більшу увагу, ніж може дати їм сьогодні наша держава і пообіцяла робити все залежне від обласної влади, щоб і надалі вирішувались нагальні питання соціального захисту учасників бойових дій, ветеранів війни, сімей загиблих воїнів.

Привітавши воїнів-інтернаціоналістів, керівники області зробили перший відбиток ювілейним штемпелем на маркованому художньому конверті, випущеного з нагоди 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану, щоб інформацію про цю пам’ятну подію донести до багатьох жителів нашої країни та за її межі.

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав завершиться мітингом-реквієм біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, що пройде 15 лютого у Вінниці в Центральному парку культури і відпочинку.

 

Довідка.

3193 наших земляків пройшли шалене пекло афганських подій. Загинуло 168 уродженців Вінниччини, двоє пропали безвісти, 182 – отримали поранення в боях, з них 116 – повернулися інвалідами. 

Повернутись Створено: 14 лютого 2014 року, 17:56 Переглядів: 1273

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація