23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили 80-ту річницю заснування самбо в Україні Роздрукувати

Днями спортсмени та тренери-самбісти відзначили 80-у річницю заснування самбо в Україні. Участь в урочистостях взяли депутат обласної Ради, Президент федерації самбо у Вінницькій області Вадим Соляник та депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк.

Спортсмени-тренери зібралися у залі Вінницького національного технічного університету, де 80 років тому проходили перші тренування на Вінниччині, Під час урочистостей присутні віддати шану тим, хто віддано служив все життя цьому виду спорту, а також пригадали тих, хто першим виборював високі здобутки й став гордістю самбо України.

– Сьогодні зібралися тренери, які зробили великий внесок у розвиток самбо в Україні та у Вінницькій області зокрема, – сказав Вадим Соляник. – Люди, які виховали призерів та чемпіонів України й світу. Серед таких вихованців був і я. Тож завдячую їм своїми спортивними здобутками, адже саме ці тренери виховували мене, дисциплінуючи у спорті, відповідно ─ і в житті. Мені вдалося досягти високого спортивного рівня у самбо ─ Майстра спорту України. А також реалізуватись, як особистість. Бо заняття самбо формують твердий характер, стійкість і витривалість, сприяють виробленню самодисципліни й розвитку якостей, необхідних для досягнення життєвих цілей. Доки є віддані своїй справі тренери, в Україні зростатиме здорове духом і тілом покоління. Впевнений, що про досягнення вихованців тренерів-самбістів Вінниччини ми ще почуємо з міжнародних арен спорту.

– Самбо ─ не тільки вид спортивного єдиноборства, де  протидія противнику здійснюється без застосування зброї, а й ціла система виховання, що формує людей, здатних постояти за себе, за свою сім’ю, за Батьківщину, – підкреслив Олександр Крученюк.

З нагоди ювілею відбулося нагородження 45 заслужених тренерів та видатних спортсменів самбістів, які впродовж десятиліть гідно представляли Вінниччину та Україну на міжнародних змаганнях. В ході урочистостей присутні також вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих тренерів та спортсменів самбо.

Повернутись Створено: 19 листопада 2018 року, 16:33 Переглядів: 451

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація