9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відзначили 80-ту річницю заснування самбо в Україні Роздрукувати

Днями спортсмени та тренери-самбісти відзначили 80-у річницю заснування самбо в Україні. Участь в урочистостях взяли депутат обласної Ради, Президент федерації самбо у Вінницькій області Вадим Соляник та депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк.

Спортсмени-тренери зібралися у залі Вінницького національного технічного університету, де 80 років тому проходили перші тренування на Вінниччині, Під час урочистостей присутні віддати шану тим, хто віддано служив все життя цьому виду спорту, а також пригадали тих, хто першим виборював високі здобутки й став гордістю самбо України.

– Сьогодні зібралися тренери, які зробили великий внесок у розвиток самбо в Україні та у Вінницькій області зокрема, – сказав Вадим Соляник. – Люди, які виховали призерів та чемпіонів України й світу. Серед таких вихованців був і я. Тож завдячую їм своїми спортивними здобутками, адже саме ці тренери виховували мене, дисциплінуючи у спорті, відповідно ─ і в житті. Мені вдалося досягти високого спортивного рівня у самбо ─ Майстра спорту України. А також реалізуватись, як особистість. Бо заняття самбо формують твердий характер, стійкість і витривалість, сприяють виробленню самодисципліни й розвитку якостей, необхідних для досягнення життєвих цілей. Доки є віддані своїй справі тренери, в Україні зростатиме здорове духом і тілом покоління. Впевнений, що про досягнення вихованців тренерів-самбістів Вінниччини ми ще почуємо з міжнародних арен спорту.

– Самбо ─ не тільки вид спортивного єдиноборства, де  протидія противнику здійснюється без застосування зброї, а й ціла система виховання, що формує людей, здатних постояти за себе, за свою сім’ю, за Батьківщину, – підкреслив Олександр Крученюк.

З нагоди ювілею відбулося нагородження 45 заслужених тренерів та видатних спортсменів самбістів, які впродовж десятиліть гідно представляли Вінниччину та Україну на міжнародних змаганнях. В ході урочистостей присутні також вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих тренерів та спортсменів самбо.

Повернутись Створено: 19 листопада 2018 року, 16:33 Переглядів: 586

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація