21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відзначили 90-річчя явлення Божої Матері Роздрукувати

15 серпня з нагоди 90-річчя явлення Божої Матері в Іосафатовій долині в селі Голинчинці Шаргородського району відбулась урочиста Хресна хода та Божественна літургія. В урочистих заходах взяли участь Митрополит Вінницький і Барський Симеон, Архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Архієпископ Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, народний депутат України Микола Джига, керівники районної влади, представники духовенства, громадськість області.

Тисячну юрму вірян, яка прийшла поклонитися святому місцю, від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутатського корпусу привітав з річницею заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

– Цього року Україна святкує величний ювілей – 1025-річчя хрещення Київської Русі. Наша область має свій колорит цього свята, адже  в цей рік ми відзначаємо ще 3 ювілеї, які поєднані між собою духом та історією, це – 1000- річчя з дня заснування Лядівського скельного чоловічого монастиря, 90 років «Калинівському чуду» та Іософатовій долині, – зазначив Ю.Медведєв.

Він повідомив, що за роки незалежності зусиллями вінничан на теренах області збережено близько 500 старовинних храмів, серед яких 120  дерев’яних споруд та понад 300 – пам’яток історії, архітектури та містобудування; збудовано біля 400 храмових будівель. Цього року наші подільські святині зібрали понад 30 тисяч вірян, які пройшли 5 хресними ходами, подолавши більше ста кілометрів. 

– І сьогоднішня хресна хода ще раз засвідчує, що ми є християнською державою, що віра наша жива і буде жити, доки буде творитися молитва, доки будуть з нами паломники-подвижники, які здатні долати сотні, а іноді й тисячі кілометрів задля вшанування православних святинь та збереження православної віри, – наголосив Ю.Медведєв.

– Я щиро вітаю всіх присутніх з великим святом нашого народу і нашої держави і запевняю, що влада буде вживати усіх необхідних заходів для налагодження належних державно-церковних відносин, для того щоб кожний, хто в пошуках істини, мав змогу вірити, молитись, творити добро та нести радість людям і Богу, – підсумував заступник голови обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 16 серпня 2013 року, 16:57 Переглядів: 918

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація