26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили 90-річчя явлення Божої Матері Роздрукувати

15 серпня з нагоди 90-річчя явлення Божої Матері в Іосафатовій долині в селі Голинчинці Шаргородського району відбулась урочиста Хресна хода та Божественна літургія. В урочистих заходах взяли участь Митрополит Вінницький і Барський Симеон, Архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Архієпископ Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, народний депутат України Микола Джига, керівники районної влади, представники духовенства, громадськість області.

Тисячну юрму вірян, яка прийшла поклонитися святому місцю, від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутатського корпусу привітав з річницею заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

– Цього року Україна святкує величний ювілей – 1025-річчя хрещення Київської Русі. Наша область має свій колорит цього свята, адже  в цей рік ми відзначаємо ще 3 ювілеї, які поєднані між собою духом та історією, це – 1000- річчя з дня заснування Лядівського скельного чоловічого монастиря, 90 років «Калинівському чуду» та Іософатовій долині, – зазначив Ю.Медведєв.

Він повідомив, що за роки незалежності зусиллями вінничан на теренах області збережено близько 500 старовинних храмів, серед яких 120  дерев’яних споруд та понад 300 – пам’яток історії, архітектури та містобудування; збудовано біля 400 храмових будівель. Цього року наші подільські святині зібрали понад 30 тисяч вірян, які пройшли 5 хресними ходами, подолавши більше ста кілометрів. 

– І сьогоднішня хресна хода ще раз засвідчує, що ми є християнською державою, що віра наша жива і буде жити, доки буде творитися молитва, доки будуть з нами паломники-подвижники, які здатні долати сотні, а іноді й тисячі кілометрів задля вшанування православних святинь та збереження православної віри, – наголосив Ю.Медведєв.

– Я щиро вітаю всіх присутніх з великим святом нашого народу і нашої держави і запевняю, що влада буде вживати усіх необхідних заходів для налагодження належних державно-церковних відносин, для того щоб кожний, хто в пошуках істини, мав змогу вірити, молитись, творити добро та нести радість людям і Богу, – підсумував заступник голови обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 16 серпня 2013 року, 16:57 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація