23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили День працівника соціальної сфери Роздрукувати

31 жовтня у приміщенні кіноконцертної зали «Плеяда» відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери України. Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та всього депутатського корпусу Вінниччини з професійним святом представників галузі привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Від вашого професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей залежить якість життя багатьох громадян в нашій країні, їхнє соціальне самопочуття, впевненість у завтрашньому дні. Допомога людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, завжди вважалась гідною поваги, – підкреслив І. Кревський.

Він висловив вдячність всім представникам соціальної сфери Вінниччини і побажав нових досягнень та успіхів у їхній діяльності.

– Ваша щоденна самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість громадян відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Переконаний, що вам вистачить сил та витримки для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту та соціального захисту населення нашої області, – зазначив перший заступник голови обласної Ради.

Вітаючи учасників зібрання, голова облдержадміністрації Іван Мовчан зауважив, що одним із першочергових завдань влади є виконання соціальних гарантій Президента держави та надання допомоги тим категоріям громадян, які її найбільше потребують.

З нагоди свята керівники області вручили ключі від автомобіля «Geelу» інваліду війни І групи, учаснику бойових дій Великої Вітчизняної війни Петру Онуфрійовичу Грицюку, а кращим працівникам галузі – урядові, відомчі нагороди, а також Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Довідка:

День працівника соціальної сфери України відзначають у першу неділю листопада, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

У 2013 році День працівника соціальної сфери України припадає на 3 листопада.

 

Повернутись Створено: 31 жовтня 2013 року, 16:13 Переглядів: 952

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація