Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відзначили День працівника соціальної сфери Роздрукувати

31 жовтня у приміщенні кіноконцертної зали «Плеяда» відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери України. Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та всього депутатського корпусу Вінниччини з професійним святом представників галузі привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Від вашого професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей залежить якість життя багатьох громадян в нашій країні, їхнє соціальне самопочуття, впевненість у завтрашньому дні. Допомога людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, завжди вважалась гідною поваги, – підкреслив І. Кревський.

Він висловив вдячність всім представникам соціальної сфери Вінниччини і побажав нових досягнень та успіхів у їхній діяльності.

– Ваша щоденна самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість громадян відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Переконаний, що вам вистачить сил та витримки для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту та соціального захисту населення нашої області, – зазначив перший заступник голови обласної Ради.

Вітаючи учасників зібрання, голова облдержадміністрації Іван Мовчан зауважив, що одним із першочергових завдань влади є виконання соціальних гарантій Президента держави та надання допомоги тим категоріям громадян, які її найбільше потребують.

З нагоди свята керівники області вручили ключі від автомобіля «Geelу» інваліду війни І групи, учаснику бойових дій Великої Вітчизняної війни Петру Онуфрійовичу Грицюку, а кращим працівникам галузі – урядові, відомчі нагороди, а також Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Довідка:

День працівника соціальної сфери України відзначають у першу неділю листопада, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

У 2013 році День працівника соціальної сфери України припадає на 3 листопада.

 

Повернутись Створено: 31 жовтня 2013 року, 16:13 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація