Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відзначили День працівника соціальної сфери Роздрукувати

31 жовтня у приміщенні кіноконцертної зали «Плеяда» відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери України. Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та всього депутатського корпусу Вінниччини з професійним святом представників галузі привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Від вашого професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей залежить якість життя багатьох громадян в нашій країні, їхнє соціальне самопочуття, впевненість у завтрашньому дні. Допомога людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, завжди вважалась гідною поваги, – підкреслив І. Кревський.

Він висловив вдячність всім представникам соціальної сфери Вінниччини і побажав нових досягнень та успіхів у їхній діяльності.

– Ваша щоденна самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість громадян відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Переконаний, що вам вистачить сил та витримки для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту та соціального захисту населення нашої області, – зазначив перший заступник голови обласної Ради.

Вітаючи учасників зібрання, голова облдержадміністрації Іван Мовчан зауважив, що одним із першочергових завдань влади є виконання соціальних гарантій Президента держави та надання допомоги тим категоріям громадян, які її найбільше потребують.

З нагоди свята керівники області вручили ключі від автомобіля «Geelу» інваліду війни І групи, учаснику бойових дій Великої Вітчизняної війни Петру Онуфрійовичу Грицюку, а кращим працівникам галузі – урядові, відомчі нагороди, а також Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Довідка:

День працівника соціальної сфери України відзначають у першу неділю листопада, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

У 2013 році День працівника соціальної сфери України припадає на 3 листопада.

 

Повернутись Створено: 31 жовтня 2013 року, 16:13 Переглядів: 1133

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація