9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відзначили День українського добровольця Роздрукувати

14 березня, з нагоди відзначення Дня українського добровольця, на Європейській площі відбулось покладання квітів до Меморіалу Слави і до пам’ятних знаків Небесній сотні й Героям АТО.

Поклонитись загиблим та вшанувати їхню пам'ять прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутати обласної Ради, військовослужбовці та їхні рідні, представники духовенства і громадськості.

В Україні 14 березня вперше відзначається День українського добровольця. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги й турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Повернутись Створено: 14 березня 2017 року, 16:43 Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація