12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відзначили День українського козацтва Роздрукувати

14 жовтня в залі облдержадміністрації відбулись урочисті збори з нагоди святкування Дня українського козацтва та знакових подій національно-визвольної боротьби українського народу. В урочистому зібранні взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, керівники громадських організацій і товариств, активісти козацького та національно-визвольного руху Вінниччини, представники добровольчих батальйонів, які відстоюють цілісність нашої держави на сході України.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу з Днем Українського козацтва та їхньої Покровительниці – Пресвятої Богородиці представників вінницького козацтва привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Багато століть пройшло з тих часів, але доба українського козацтва завжди в пам’яті нашого народу. Це зразок не лише для українців, а й для всієї європейської спільноти, – як потрібно боротися за свою незалежність, як відстоювати свою гідність, свободу, свою державу. І сьогодні ми з великою повагою і вдячністю згадуємо ватажків українського козацтва, великих державних творців – Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького, Івана Мазепу, Пилипа Орлика, Івана Богуна, імена яких навіки ввійшли в нашу славну історію, – підкреслив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради.

Він наголосив, що історія козацтва – це не тільки минулий, а й нинішній приклад для наслідування й сповідування козацьких ідей.

– І дуже приємно сьогодні бачити в цьому залі представників добровольчих батальйонів, які в нелегкі для країни часи відстоюють ці ідеї на сході нашої держави. Честь і хвала вам, і велика вдячність! – подякував присутнім Ігор Кревський.

З вітальним словом до представників Вінницького козацтва також звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. Він поінформував, що Президент України Петро Порошенко підписав Указ, згідно з яким тепер щороку 14 жовтня відзначатимуть День захисника України. "З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві й на підтримку ініціативи громадськості постановляю встановити в Україні свято - День захисника України, який відзначати щороку 14 жовтня" – озвучив текст Указу Андрій Гижко.

Під час урочистих зборів активістів козацького руху та популяризаторів національно-культурної спадщини українського народу було нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Також кращим представникам урочистого зібрання було надано почесне право здійснити покладання гірлянд до пам’ятного знака Козацькому Полковнику Івану Богуну і пам’ятника «Січовим стрільцям», які символізують пам'ять про українських героїв та учасників національно-визвольних подій.

Повернутись Створено: 14 жовтня 2014 року, 15:44 Переглядів: 1450

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація