26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили День українського козацтва Роздрукувати

14 жовтня в залі облдержадміністрації відбулись урочисті збори з нагоди святкування Дня українського козацтва та знакових подій національно-визвольної боротьби українського народу. В урочистому зібранні взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, керівники громадських організацій і товариств, активісти козацького та національно-визвольного руху Вінниччини, представники добровольчих батальйонів, які відстоюють цілісність нашої держави на сході України.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу з Днем Українського козацтва та їхньої Покровительниці – Пресвятої Богородиці представників вінницького козацтва привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Багато століть пройшло з тих часів, але доба українського козацтва завжди в пам’яті нашого народу. Це зразок не лише для українців, а й для всієї європейської спільноти, – як потрібно боротися за свою незалежність, як відстоювати свою гідність, свободу, свою державу. І сьогодні ми з великою повагою і вдячністю згадуємо ватажків українського козацтва, великих державних творців – Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького, Івана Мазепу, Пилипа Орлика, Івана Богуна, імена яких навіки ввійшли в нашу славну історію, – підкреслив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради.

Він наголосив, що історія козацтва – це не тільки минулий, а й нинішній приклад для наслідування й сповідування козацьких ідей.

– І дуже приємно сьогодні бачити в цьому залі представників добровольчих батальйонів, які в нелегкі для країни часи відстоюють ці ідеї на сході нашої держави. Честь і хвала вам, і велика вдячність! – подякував присутнім Ігор Кревський.

З вітальним словом до представників Вінницького козацтва також звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. Він поінформував, що Президент України Петро Порошенко підписав Указ, згідно з яким тепер щороку 14 жовтня відзначатимуть День захисника України. "З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві й на підтримку ініціативи громадськості постановляю встановити в Україні свято - День захисника України, який відзначати щороку 14 жовтня" – озвучив текст Указу Андрій Гижко.

Під час урочистих зборів активістів козацького руху та популяризаторів національно-культурної спадщини українського народу було нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Також кращим представникам урочистого зібрання було надано почесне право здійснити покладання гірлянд до пам’ятного знака Козацькому Полковнику Івану Богуну і пам’ятника «Січовим стрільцям», які символізують пам'ять про українських героїв та учасників національно-визвольних подій.

Повернутись Створено: 14 жовтня 2014 року, 15:44 Переглядів: 1417

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація