Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На Вінниччині відзначили День Українського козацтва Роздрукувати

14 жовтня активістів козацького руху на Вінниччині традиційно відзначили грамотами та грошовими нагородами від обласної державної адміністрації та обласної Ради. Слова привітань за дорученням обласних очільників виголосили заступники голови ОДА Любов Спірідонова та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

– Щиро вітаю вас від імені голови обласної Ради зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. Свято в Україні набуло офіційного статусу з1999-го року. Однак вже багато років поспіль ваша роль для суспільства є надзвичайно великою, насамперед, у питаннях виховання патріотизму в молоді. Ви продовжуєте пропагувати національну ідею в українському суспільстві і це дуже важливо, – сказав Юрій Медведєв.

Микола Крижанівський, отаман Вінницького обласного товариства Українського Реєстрового Козацтва (УРК), запропонував збиратися козацькою громадою не лише до свят. Заступники керманичів області обіцяли розглянути можливість проведення круглих столів.

 Окрім привітань від обласної влади, вінницькі козаки вручили декілька нагород у межах свого товариства. Зокрема, орденом імені Богдана Хмельницького було нагороджено отамана Тростянецького районного товариства УРК Миколу Пруса.

Завершили офіційну частину відзначення Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва покладанням квітів до пам’ятника подільському герою часів козаччини Івану Богуну.

 

 

 

Повернутись Створено: 14 жовтня 2013 року, 17:01 Переглядів: 1140

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація