Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

На Вінниччині відзначили День Українського козацтва Роздрукувати

14 жовтня активістів козацького руху на Вінниччині традиційно відзначили грамотами та грошовими нагородами від обласної державної адміністрації та обласної Ради. Слова привітань за дорученням обласних очільників виголосили заступники голови ОДА Любов Спірідонова та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

– Щиро вітаю вас від імені голови обласної Ради зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. Свято в Україні набуло офіційного статусу з1999-го року. Однак вже багато років поспіль ваша роль для суспільства є надзвичайно великою, насамперед, у питаннях виховання патріотизму в молоді. Ви продовжуєте пропагувати національну ідею в українському суспільстві і це дуже важливо, – сказав Юрій Медведєв.

Микола Крижанівський, отаман Вінницького обласного товариства Українського Реєстрового Козацтва (УРК), запропонував збиратися козацькою громадою не лише до свят. Заступники керманичів області обіцяли розглянути можливість проведення круглих столів.

 Окрім привітань від обласної влади, вінницькі козаки вручили декілька нагород у межах свого товариства. Зокрема, орденом імені Богдана Хмельницького було нагороджено отамана Тростянецького районного товариства УРК Миколу Пруса.

Завершили офіційну частину відзначення Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва покладанням квітів до пам’ятника подільському герою часів козаччини Івану Богуну.

 

 

 

Повернутись Створено: 14 жовтня 2013 року, 17:01 Переглядів: 1073

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація