23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили День Українського козацтва Роздрукувати

14 жовтня активістів козацького руху на Вінниччині традиційно відзначили грамотами та грошовими нагородами від обласної державної адміністрації та обласної Ради. Слова привітань за дорученням обласних очільників виголосили заступники голови ОДА Любов Спірідонова та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

– Щиро вітаю вас від імені голови обласної Ради зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. Свято в Україні набуло офіційного статусу з1999-го року. Однак вже багато років поспіль ваша роль для суспільства є надзвичайно великою, насамперед, у питаннях виховання патріотизму в молоді. Ви продовжуєте пропагувати національну ідею в українському суспільстві і це дуже важливо, – сказав Юрій Медведєв.

Микола Крижанівський, отаман Вінницького обласного товариства Українського Реєстрового Козацтва (УРК), запропонував збиратися козацькою громадою не лише до свят. Заступники керманичів області обіцяли розглянути можливість проведення круглих столів.

 Окрім привітань від обласної влади, вінницькі козаки вручили декілька нагород у межах свого товариства. Зокрема, орденом імені Богдана Хмельницького було нагороджено отамана Тростянецького районного товариства УРК Миколу Пруса.

Завершили офіційну частину відзначення Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва покладанням квітів до пам’ятника подільському герою часів козаччини Івану Богуну.

 

 

 

Повернутись Створено: 14 жовтня 2013 року, 17:01 Переглядів: 971

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація