Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відзначили День захисника України Роздрукувати

Напередодні відзначення свята у Вінницькій обласній філармонії ім. М.Леонтовича відбулися урочисті заходи.

День захисника України відзначається відповідно до Указу Президента України 14 жовтня, на покрову – в День Українського козацтва. Це свято поєднує у собі християнські традиції, спадщину українського козацтва, війська  Української Народної Республіки та  УПА.

На сьогоднішніх урочистостях були присутні  голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, а також учасники Операції Об’єднаних сил, військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, військові ветерани, волонтери, працівники оборонних підприємств та духовенство області.

– Прийміть щирі вітання з прийдешнім Днем захисника України від імені депутатського корпусу та від мене особисто, – сказав Анатолій Олійник. – На території нашої країни споконвіків відбувалася велика кількість воєн і збройних конфліктів. За всю історію не було ще жодного покоління українців, на чию б долю не кинула своєї зловісної тіні війна. Лише з Росією, за весь час українсько-російських відносин було 7 воєн.

– Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні, – побажав усім присутнім Анатолій Олійник.

До вітальних слів також приєдналися голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

З нагоди свята Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради нагородили військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України, ветеранів військової служби, а також учасників Операції Об’єднаних сил.

Урочисту частину продовжили виступами заслуженого артиста України, композитора  Станіслава Городинського, академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії ім.М.Леонтовича,  камерного оркестру Вінницького коледжу культури і мистецтв ім.М.Леонтовича, вокального гурту «Бенефіс» у складі Наталії Ткаченко, Анатолія Слупського та Олега Кучинського з міста Жмеринки, народного аматорського чоловічого вокального гурту «Веселий день» Липовецького районного Будинку культури, народного аматорського чоловічого вокального квартету «Тиверці» Тиврівського РБК, народного аматорського інструментального фольклорного гурту «Подільські музики» Вінницького районного Будинку культури, ансамблю танцю хореографічної  дитячої студії  «Шарм-С» Вінницького міського Будинку офіцерів, чоловічої групи хору академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії ім.М.Леонтовича,  хору хлопчиків народного ансамблю танцю  «Барвінок» Вінницького міського Центру «Барвінок», народного ансамблю танцю «Барвінок» Вінницького міського Центру «Барвінок», соліста Вінницького українського академічного музично-драматичного театру ім.М.Садовського Володимира Холкіна, академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії ім.М.Леонтовича.

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2018 року, 14:45 Переглядів: 601

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація