23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили кращих архітекторів області Роздрукувати

1 липня у залі облдержадміністрації відбулось нагородження працівників архітектурної галузі з нагоди святкування Дня архітектури України. Найкращих архітекторів області привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови ОДА Роман Аксельрод.

Свято Дня архітектури встановлено на підтримку ініціативи архітекторів та містобудівників, їхніх творчих спілок, працівників проектних організацій і місцевих органів містобудування та архітектури і відзначається щорічно 1 липня згідно з Указом Президента України від 17 червня 1995 року.

Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутатського корпусу винуватців свята привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Мені надзвичайно приємно сьогодні вітати еліту архітектурної галузі Вінниччини, адже архітектура, за висловлюваннями древніх, – це музика, застигла в камені, а ви є вмілими диригентами у цьому творінні. Адже, історію кожної країни можна прочитати за її архітектурою, яка завжди викликає захоплення. Тож нехай ніколи не покидає вас натхнення, а життєве благополуччя стає все кращим! – побажав присутнім перший заступник голови обласної Ради.

Ігор Кревський та Роман Аксельрод вручили кращим представникам архітектурної галузі Вінниччини за особливі заслуги у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня архітектури України Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 1 липня 2013 року, 17:42 Переглядів: 918

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація