Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відзначили кращих архітекторів області Роздрукувати

1 липня у залі облдержадміністрації відбулось нагородження працівників архітектурної галузі з нагоди святкування Дня архітектури України. Найкращих архітекторів області привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови ОДА Роман Аксельрод.

Свято Дня архітектури встановлено на підтримку ініціативи архітекторів та містобудівників, їхніх творчих спілок, працівників проектних організацій і місцевих органів містобудування та архітектури і відзначається щорічно 1 липня згідно з Указом Президента України від 17 червня 1995 року.

Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутатського корпусу винуватців свята привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Мені надзвичайно приємно сьогодні вітати еліту архітектурної галузі Вінниччини, адже архітектура, за висловлюваннями древніх, – це музика, застигла в камені, а ви є вмілими диригентами у цьому творінні. Адже, історію кожної країни можна прочитати за її архітектурою, яка завжди викликає захоплення. Тож нехай ніколи не покидає вас натхнення, а життєве благополуччя стає все кращим! – побажав присутнім перший заступник голови обласної Ради.

Ігор Кревський та Роман Аксельрод вручили кращим представникам архітектурної галузі Вінниччини за особливі заслуги у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня архітектури України Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 1 липня 2013 року, 17:42 Переглядів: 981

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація