Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відзначили кращих архітекторів області Роздрукувати

1 липня у залі облдержадміністрації відбулось нагородження працівників архітектурної галузі з нагоди святкування Дня архітектури України. Найкращих архітекторів області привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови ОДА Роман Аксельрод.

Свято Дня архітектури встановлено на підтримку ініціативи архітекторів та містобудівників, їхніх творчих спілок, працівників проектних організацій і місцевих органів містобудування та архітектури і відзначається щорічно 1 липня згідно з Указом Президента України від 17 червня 1995 року.

Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутатського корпусу винуватців свята привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Мені надзвичайно приємно сьогодні вітати еліту архітектурної галузі Вінниччини, адже архітектура, за висловлюваннями древніх, – це музика, застигла в камені, а ви є вмілими диригентами у цьому творінні. Адже, історію кожної країни можна прочитати за її архітектурою, яка завжди викликає захоплення. Тож нехай ніколи не покидає вас натхнення, а життєве благополуччя стає все кращим! – побажав присутнім перший заступник голови обласної Ради.

Ігор Кревський та Роман Аксельрод вручили кращим представникам архітектурної галузі Вінниччини за особливі заслуги у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня архітектури України Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 1 липня 2013 року, 17:42 Переглядів: 941

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація