21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відзначили кращих будівельників області Роздрукувати

8 серпня у залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди святкування Дня будівельника України. Найкращих представників галузі Вінниччини привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перший заступник голови ОДА Максим Боровський, голова постійної комісії обласної Ради з питань будівництва Тимофій Гіренко, заступник голови обкому профспілки працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів Дмитро Окрема.

В Україні свято встановлено на підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів згідно з Указом Президента України «Про День будівельника» від 22 липня 1993 року.

Вітаючи присутніх від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутатського корпусу, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив на важливості будівельної професії.

– Мені надзвичайно приємно сьогодні вітати еліту будівельної галузі Вінниччини, бо все, що створено на землі, це – заслуга будівельників. І ці творіння підкреслюють велич і значимість вашої професії. Як свідчить історія, саме ця галузь завжди залишалася пріоритетною в економічному розвитку будь-якої країни, – зауважив  І. Кревський.

Перший заступник голови обласної Ради подякував присутнім за їхню діяльність у відновленні соціально-культурних об’єктів нашої області.

– Мені також приємно сьогодні констатувати, що ви заново відновлюєте наші села, берете активну участь у виконанні програми «Доступне житло», ініційованої Президентом України, а також у відбудові приміщень промислової, сільськогосподарської та житлово-комунальної галузі. Щиро вірю, що ваші надбання дадуть свої результати, – підсумував І. Кревський.

За особливі заслуги у професійній діяльності кращих представників будівельної галузі Вінниччини керівники області нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 12 серпня 2013 року, 10:22 Переглядів: 858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація