23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили кращих будівельників області Роздрукувати

8 серпня у залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди святкування Дня будівельника України. Найкращих представників галузі Вінниччини привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перший заступник голови ОДА Максим Боровський, голова постійної комісії обласної Ради з питань будівництва Тимофій Гіренко, заступник голови обкому профспілки працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів Дмитро Окрема.

В Україні свято встановлено на підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів згідно з Указом Президента України «Про День будівельника» від 22 липня 1993 року.

Вітаючи присутніх від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутатського корпусу, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив на важливості будівельної професії.

– Мені надзвичайно приємно сьогодні вітати еліту будівельної галузі Вінниччини, бо все, що створено на землі, це – заслуга будівельників. І ці творіння підкреслюють велич і значимість вашої професії. Як свідчить історія, саме ця галузь завжди залишалася пріоритетною в економічному розвитку будь-якої країни, – зауважив  І. Кревський.

Перший заступник голови обласної Ради подякував присутнім за їхню діяльність у відновленні соціально-культурних об’єктів нашої області.

– Мені також приємно сьогодні констатувати, що ви заново відновлюєте наші села, берете активну участь у виконанні програми «Доступне житло», ініційованої Президентом України, а також у відбудові приміщень промислової, сільськогосподарської та житлово-комунальної галузі. Щиро вірю, що ваші надбання дадуть свої результати, – підсумував І. Кревський.

За особливі заслуги у професійній діяльності кращих представників будівельної галузі Вінниччини керівники області нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 12 серпня 2013 року, 10:22 Переглядів: 840

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація