23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили кращих іменних стипендіатів Роздрукувати

11 грудня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулась святкова зустріч студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Вінницької області з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Студентів, які отримують іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради, привітали голова ОДА Іван Мовчан та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

Віри, надії, впевненості у завтрашньому дні, а також активної громадянської позиції у розбудові нашої держави побажав учасникам святкового зібрання Іван Мовчан.

Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та всього депутатського корпусу Вінниччини найкращі вітання стипендіатам передав Юрій Медведєв.

– Обласна влада готує для вас приємний сюрприз. У наступному році за кошти Європейського Союзу у нас буде відкрито філіал інституту Фрешмана, який сприятиме безкоштовному навчанню студентів у вищих навчальних закладах Німеччини. Це чергове підтвердження, що Вінниця є інтелектуальною столицею України, – зауважив Ю. Медведєв.

За словами організаторів дійства, вже стало гарною традицією напередодні новорічних та різдвяних свят проводити зустрічі стипендіатів з керівниками області.

У нинішньому святкуванні взяли участь понад 550 студентів. Вони є представниками 36 навчальних закладів із 13 районів області та м. Вінниці.

Кращі 20 стипендіатів, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, творчості та громадській діяльності, були нагороджені святковими подарунками та солодощами.

Довідково.

Виплату іменних стипендій дітям-сиротам, які є студентами вищих навчальних закладів, ініційовано вперше в Україні в 1998 році обласною державною адміністрацією та обласною Радою. Виплата іменних стипендій – це додаткова матеріальна допомога, яка проводиться з метою забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом 2013 року стипендію отримали 700 студентів на суму 576 тис. грн., виділену з обласного бюджету.

Повернутись Створено: 11 грудня 2013 року, 16:35 Переглядів: 1086

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація