23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили кращих працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Роздрукувати

27 жовтня в залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника. Кращих працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства Вінниччини привітали голова обласної держадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, очільники структурних підрозділів облдержадміністрації й Вінницької міської ради.

– Від вашого професіоналізму та відповідальності залежить комфорт і безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток цієї сфери народного господарства, – зазначив Олександр Качур, вітаючи автомобілістів та дорожників від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу. – Хочу запевнити вас, що депутати, в свою чергу, все будуть робити для того, аби приймати рішення для розвитку і розбудови ваших галузей. Від щирого серця зичу вам міцного здоров’я, благополуччя й достатку в родинах, успіхів у всіх справах та починаннях, а також нових професійних здобутків.

Керівники області й міста подякували представникам автомобільного транспорту і дорожнього господарства за відданість своїй справі, побажавши мирних буднів та всіх життєвих гараздів.

Кращих працівників нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, Вінницької міської ради, Вінницької обласної громадської організації «Асоціація автомобільних перевезень», громадської організації «Асоціація пасажирських перевізників Вінниччини», Вінницької обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства.

Для довідки.

З 1993 року, відповідно до Указу Президента № 452/93, в Україні почали відзначати День автомобіліста і дорожника. Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства щорічно відзначається в останню неділю жовтня. 

Повернутись Створено: 27 жовтня 2016 року, 13:21 Переглядів: 716

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація