Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відзначили кращих працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Роздрукувати

27 жовтня в залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника. Кращих працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства Вінниччини привітали голова обласної держадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, очільники структурних підрозділів облдержадміністрації й Вінницької міської ради.

– Від вашого професіоналізму та відповідальності залежить комфорт і безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток цієї сфери народного господарства, – зазначив Олександр Качур, вітаючи автомобілістів та дорожників від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу. – Хочу запевнити вас, що депутати, в свою чергу, все будуть робити для того, аби приймати рішення для розвитку і розбудови ваших галузей. Від щирого серця зичу вам міцного здоров’я, благополуччя й достатку в родинах, успіхів у всіх справах та починаннях, а також нових професійних здобутків.

Керівники області й міста подякували представникам автомобільного транспорту і дорожнього господарства за відданість своїй справі, побажавши мирних буднів та всіх життєвих гараздів.

Кращих працівників нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, Вінницької міської ради, Вінницької обласної громадської організації «Асоціація автомобільних перевезень», громадської організації «Асоціація пасажирських перевізників Вінниччини», Вінницької обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства.

Для довідки.

З 1993 року, відповідно до Указу Президента № 452/93, в Україні почали відзначати День автомобіліста і дорожника. Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства щорічно відзначається в останню неділю жовтня. 

Повернутись Створено: 27 жовтня 2016 року, 13:21 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація