Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відзначили кращих працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Роздрукувати

23 жовтня в залі облдержадміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника. Кращих працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Вінниччини привітали керівники виконавчої та самоврядної гілок влади – перший заступник голови обласної держадміністрації Андрій Гижко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик, заступник Вінницького міського голови Валерій Коровій, а також очільники структурних підрозділів ОДА.

– Від Вашого професіоналізму та відповідальності залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток цих галузей народного господарства, – звернувся до присутніх перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Окрім святкових вітань та побажань, під час урочистостей також було наголошено, що працівники галузі надають вагому підтримку нашим бійцям, які беруть участь в АТО, здійснюючи перевезення гуманітарного вантажу на схід нашої держави, ремонтуючи військовий автотранспорт та виконуючи безліч інших необхідних робіт.

Керівники області та міста подякували представникам автомобільної й дорожньої галузей за відданість своїй справі, побажавши професійних здобутків та всіх життєвих гараздів.

Кращих працівників нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, Вінницької міської ради, Вінницької обласної громадської організації “Асоціація автомобільних перевезень”.

Для довідки.

З 1993 року відповідно до Указу Президента № 452/93 в Україні почали відзначати День автомобіліста і дорожника. Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства щорічно відзначається в останню неділю жовтня.

 

Повернутись Створено: 23 жовтня 2014 року, 17:36 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація