9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині відзначили кращих працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Роздрукувати

23 жовтня в залі облдержадміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника. Кращих працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Вінниччини привітали керівники виконавчої та самоврядної гілок влади – перший заступник голови обласної держадміністрації Андрій Гижко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик, заступник Вінницького міського голови Валерій Коровій, а також очільники структурних підрозділів ОДА.

– Від Вашого професіоналізму та відповідальності залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток цих галузей народного господарства, – звернувся до присутніх перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Окрім святкових вітань та побажань, під час урочистостей також було наголошено, що працівники галузі надають вагому підтримку нашим бійцям, які беруть участь в АТО, здійснюючи перевезення гуманітарного вантажу на схід нашої держави, ремонтуючи військовий автотранспорт та виконуючи безліч інших необхідних робіт.

Керівники області та міста подякували представникам автомобільної й дорожньої галузей за відданість своїй справі, побажавши професійних здобутків та всіх життєвих гараздів.

Кращих працівників нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, Вінницької міської ради, Вінницької обласної громадської організації “Асоціація автомобільних перевезень”.

Для довідки.

З 1993 року відповідно до Указу Президента № 452/93 в Україні почали відзначати День автомобіліста і дорожника. Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства щорічно відзначається в останню неділю жовтня.

 

Повернутись Створено: 23 жовтня 2014 року, 17:36 Переглядів: 1078

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація