23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили кращих працівників медичної галузі Роздрукувати

12 червня в залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди професійного свята працівників галузі охорони здоров’я України – Дня медичного працівника, яке щорічно відзначають у третю неділю червня. Кращих представників медичної когорти Вінниччини привітали керівники області та міста – голова ОДА Іван Мовчан, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

– Ви охоронці людського життя і це не гучні слова, адже ваша праця воістину героїчна і гуманна – зцілювати, повертати людям здоров’я, рятувати життя. Тому ми ставимо перед собою завдання – завжди підтримувати вас і забезпечувати гідні умови праці, – наголосив у вітальному слові очільник області Іван Мовчан, відкриваючи урочисте засідання.

Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та депутатського корпусу працівників медичної галузі привітав Юрій Медведєв.

– Ви єдині із всіх професійних галузей представники, хто зустрічає людське життя під час народження, тому справа, якій ви служите, стосується всіх нас, адже міцне здоров’я – це найцінніший скарб у житті кожної людини. Тож вклоняємося вам за ваш нелегкий труд і зичимо всіх гараздів, – побажав Ю. Медведєв.

Керівники області та міста вручили кращим медикам Вінниччини державні нагороди та Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

На завершення свята присутніх порадували своїми талантами творчі колективи області.

 

Повернутись Створено: 12 червня 2013 року, 16:33 Переглядів: 884

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація