23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили кращих працівників соціальної сфери Роздрукувати

30 жовтня в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України. Учасників святкового дійства, серед яких були працівники будинків-інтернатів, територіальних центрів соціального обслуговування, центрів зайнятості, ветерани галузі, привітали голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та виконувач обов’язків Вінницького міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов.

Відкриваючи урочисте зібрання, Анатолій Олійник зазначив, що одним із найголовніших завдань держави є захист громадян, а особливо тих категорій населення, які найбільше цього потребують.

За його словами, піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, працівники соціальної сфери області здійснюють вагомий внесок у розбудову громадянського суспільства.

– Ви є представниками найбільш затребуваних послуг, якими щоденно користується кожний третій житель нашої області. Адже, складається так, що всі негаразди, які трапляються сьогодні в економічній, політичній, а нині – і в військовій сферах нашої держави, лягають на ваші плечі. Тому ця висока гуманітарна місія, яку ви з честю несете, заслуговує на велику шану і повагу, – наголосив Ігор Кревський, передаючи слова вдячності працівникам соціальної сфери від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу Вінниччини.

За вагомий внесок у реалізацію державної соціальної політики кращі працівники галузі були відзначені Урядовими, відомчими нагородами, Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Для довідки
Відповідно до Указу Президента України від 13.04.1999 № 374/9, професійне свято – День працівника соціальної сфери щорічно відзначають у першу неділю листопада.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2014 року, 10:12 Переглядів: 752

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація