15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На Вінниччині відзначили кращих працівників соціальної сфери Роздрукувати

30 жовтня в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України. Учасників святкового дійства, серед яких були працівники будинків-інтернатів, територіальних центрів соціального обслуговування, центрів зайнятості, ветерани галузі, привітали голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та виконувач обов’язків Вінницького міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов.

Відкриваючи урочисте зібрання, Анатолій Олійник зазначив, що одним із найголовніших завдань держави є захист громадян, а особливо тих категорій населення, які найбільше цього потребують.

За його словами, піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, працівники соціальної сфери області здійснюють вагомий внесок у розбудову громадянського суспільства.

– Ви є представниками найбільш затребуваних послуг, якими щоденно користується кожний третій житель нашої області. Адже, складається так, що всі негаразди, які трапляються сьогодні в економічній, політичній, а нині – і в військовій сферах нашої держави, лягають на ваші плечі. Тому ця висока гуманітарна місія, яку ви з честю несете, заслуговує на велику шану і повагу, – наголосив Ігор Кревський, передаючи слова вдячності працівникам соціальної сфери від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу Вінниччини.

За вагомий внесок у реалізацію державної соціальної політики кращі працівники галузі були відзначені Урядовими, відомчими нагородами, Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Для довідки
Відповідно до Указу Президента України від 13.04.1999 № 374/9, професійне свято – День працівника соціальної сфери щорічно відзначають у першу неділю листопада.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2014 року, 10:12 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація