Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відзначили кращих працівників соціальної сфери Роздрукувати

30 жовтня в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України. Учасників святкового дійства, серед яких були працівники будинків-інтернатів, територіальних центрів соціального обслуговування, центрів зайнятості, ветерани галузі, привітали голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та виконувач обов’язків Вінницького міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов.

Відкриваючи урочисте зібрання, Анатолій Олійник зазначив, що одним із найголовніших завдань держави є захист громадян, а особливо тих категорій населення, які найбільше цього потребують.

За його словами, піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, працівники соціальної сфери області здійснюють вагомий внесок у розбудову громадянського суспільства.

– Ви є представниками найбільш затребуваних послуг, якими щоденно користується кожний третій житель нашої області. Адже, складається так, що всі негаразди, які трапляються сьогодні в економічній, політичній, а нині – і в військовій сферах нашої держави, лягають на ваші плечі. Тому ця висока гуманітарна місія, яку ви з честю несете, заслуговує на велику шану і повагу, – наголосив Ігор Кревський, передаючи слова вдячності працівникам соціальної сфери від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу Вінниччини.

За вагомий внесок у реалізацію державної соціальної політики кращі працівники галузі були відзначені Урядовими, відомчими нагородами, Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Для довідки
Відповідно до Указу Президента України від 13.04.1999 № 374/9, професійне свято – День працівника соціальної сфери щорічно відзначають у першу неділю листопада.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2014 року, 10:12 Переглядів: 775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація