Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині відзначили меценатів обласної акції «Покровитель культури» Роздрукувати

25 грудня в залі обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулось святкове дійство з нагоди вшанування меценатів культури Вінницької області. Почесні нагороди «Покровитель культури - 2013» вручали голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Вітаючи представників загальнообласної акції доброчинства, Ігор Кревський передав найщиріші слова вдячності від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу всім організаторам, меценатам та працівникам культурної галузі.

– Вже стало гарною традицією проводити це свято напередодні Нового року, коли підбиваються підсумки діяльності всіх галузей. І приємно сьогодні відзначати результативність діяльності меценатів та працівників саме цієї сфери. Щире спасибі всім покровителям та трудовим колективам, адже завдяки вашій праці галузь культури буде виведена на значно вищий, якісніший рівень, – підкреслив І. Кревський.

За вагомий внесок у справу доброчинності Почесну нагороду «Покровитель культури - 2013» першим отримав голова облдержадміністрації Іван Мовчан.

Він подякував присутнім за діяльність у розбудові культурної сфери і наголосив, що одним із пріоритетних завдань влади є зміцнення матеріально-технічної бази культурних закладів області та відродження духовності молодого покоління.

Цього року за підтримку культурно-мистецьких заходів, зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури та сприяння розвитку духовної сфери вінничан відзначено 26 наших земляків.

Серед них – депутати обласної та районних рад, очільники райдержадміністрацій, засновники благодійних фондів, керівники підприємств і товариств, голови територіальних громад.

Урочисту церемонію вручення нагород меценатам доповнили виступи творчих колективів області.

Повернутись Створено: 25 грудня 2013 року, 18:47 Переглядів: 1076

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація