23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині відзначили меценатів обласної акції «Покровитель культури» Роздрукувати

25 грудня в залі обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулось святкове дійство з нагоди вшанування меценатів культури Вінницької області. Почесні нагороди «Покровитель культури - 2013» вручали голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Вітаючи представників загальнообласної акції доброчинства, Ігор Кревський передав найщиріші слова вдячності від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу всім організаторам, меценатам та працівникам культурної галузі.

– Вже стало гарною традицією проводити це свято напередодні Нового року, коли підбиваються підсумки діяльності всіх галузей. І приємно сьогодні відзначати результативність діяльності меценатів та працівників саме цієї сфери. Щире спасибі всім покровителям та трудовим колективам, адже завдяки вашій праці галузь культури буде виведена на значно вищий, якісніший рівень, – підкреслив І. Кревський.

За вагомий внесок у справу доброчинності Почесну нагороду «Покровитель культури - 2013» першим отримав голова облдержадміністрації Іван Мовчан.

Він подякував присутнім за діяльність у розбудові культурної сфери і наголосив, що одним із пріоритетних завдань влади є зміцнення матеріально-технічної бази культурних закладів області та відродження духовності молодого покоління.

Цього року за підтримку культурно-мистецьких заходів, зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури та сприяння розвитку духовної сфери вінничан відзначено 26 наших земляків.

Серед них – депутати обласної та районних рад, очільники райдержадміністрацій, засновники благодійних фондів, керівники підприємств і товариств, голови територіальних громад.

Урочисту церемонію вручення нагород меценатам доповнили виступи творчих колективів області.

Повернутись Створено: 25 грудня 2013 року, 18:47 Переглядів: 1049

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація